Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - BEDAŞ'tan Açıklama
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BEDAŞ'tan Açıklama

BEDAŞ'tan Açıklama
Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.'den (BEDAŞ), yaşanan elektrik kesintileriyle ilgili açıklama yapıldı.
26.12.2013 / 21:18

Enerjimagazin-Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.'den (BEDAŞ), yaşanan elektrik kesintileriyle ilgili açıklama yapıldı.


Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş (BEDAŞ) Genel Müdürü Abdullah Atalay tarafından yapılan yazılı açıklamada aşağıdaki bilgilere yer verildi:


"İstanbul’un Avrupa Yakasında 3.573 km² alanda, 4 milyon 300 bin müşteriye, 25 milyar kWh elektrik dağıtımı yapan şirketimiz Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş (BEDAŞ), kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmak amacıyla, müşteri memnuniyeti odaklı bir yönetim anlayışıyla dağıtım şebekesi yatırımlarına hız vermiştir.

Elektrik dağıtımında şebeke yenileme yatırımlarımızın yanı sıra insan kaynakları, eğitim, araştırma geliştirme, bilgisayar teknolojileri ve yazılımları alanında da yapılan yatırımlar hizmetin kalitesi adına yoğun bir şekilde devam etmektedir.

Elektrik dağıtım şebekesinin modernizasyonu için gerekli olan bakım-onarım faaliyetleri, daha geniş ve büyük arızaları önlemek adına yapılmaktadır.

Bu itibarla, planlanan kesinti programını kamuoyuyla paylaşır, hem büroda hem sahada gece-gündüz yoğun emek veren çalışanlarımız adına göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederim."


Bu haber toplam 3763 defa okundu


YAZARLAR