Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - AYEDAŞ Misafirlikte!
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AYEDAŞ Misafirlikte!

AYEDAŞ Misafirlikte!
AYEDAŞ Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş Voleybol Takımı KCETAŞ Kayseri ve Civarı Elektrik Dağıtım A.Ş'nin Misafiri Olarak Kayseri'ye Gitti.
05.02.2013 / 13:03


Enerjimagazin - AYEDAŞ Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş Voleybol Takımı, KCETAŞ Kayseri ve Civarı Elektrik Dağıtım A.Ş bünyesinde yapımı gerçekleştirilen Spor Salonunun açılışı ve birimler arası ziyaretler gerçekleştirmek üzere KCETAŞ Kayseri ve Civarı Elektrik Dağıtım A.Ş'nin Misafiri Olarak Kayseri'ye Gitti.Ayedaş Genel Müdürlüğü Görevinden önce KCETAŞ'ta Bilgi İşlem Müdürü olarak görev yapan Mükremin ÇEPNİ'nin öncülüğünde Kayseri' de gerçekleşen bu organizasyon ile AYEDAŞ Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş ve KCETAŞ Kayseri ve Civarı Elektrik Dağıtım A.Ş yöneticileri iki şirket çalışanları arasındaki ilişkiyi geliştirmeyi amaçlıyorlar.Bu amaçla AYEDAŞ Voleybol Takımını oluşturan AYEDAŞ çalışanları görev yaptıkları birimleri ile ilgili olarak KCETAŞ'taki aynı birimlerin çalışanları arasında iş akışlarının uyumu ve farklılıklarını tesbit etmek için toplantılar da gerçekleştiriliyor.SPOR SALONUNUN AÇILIŞI BU AKŞAM YAPILACAKKCETAŞ Kayseri ve Civarı Elektrik Dağıtım A.Ş Personel Şefi Öykü KOÇAK’tan edinilen bilgiye göre, Spor Salonun açılışı bu akşam gerçekleştirilecek. Spor Salonunun açılış kurdelesini Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet ÖZHASEKİ' nin yapması bekleniyor. Açılış maçında ise AYEDAŞ Voleybol Takımı ile KCETAŞ Voleybol Takımları karşı karşıya gelecekler. Maçın Hakemliğini Kocasinan Belediye Başkanı Bekir YILDIZ'ın yapması bekleniyor.İki gün sürecek ziyarette AYEDAŞ Voleybol Takımı ile KCETAŞ Voleybol Takımları arasında yarın da dostluk maçı oynanması bekleniyor. Spor dünyasının da yakından tanıdığı, aynı zamanda Türkiye Kayak Federasyonu As Başkanı da olan Ayedaş Genel Müdürü Mükremin ÇEPNİ de oynanacak müsabakalarda sahadaki yerini alacak.

      


Bu haber toplam 3089 defa okundu


YAZARLAR