Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - TEDAŞ Eleman Alacak
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TEDAŞ Eleman Alacak

TEDAŞ Eleman Alacak
TEDAŞ, daimi kadrolu eleman alımı yapacak.
06.01.2014 / 20:12

Enerjimagazin-Türkiye Elektrik Dağıtım A. Ş.(TEDAŞ), İstanbul, Erzincan, Diyarbakır, Bursa, Elazığ, Trabzon, Antalya ve Kayseri illerinde görevlendirmek üzere daimi kadrolu eleman alımı yapacak.İSTANBUL


TEDAŞ, İŞKUR'un Pendik Ek Bina Tuzla Hizmet Merkezi biriminden verdiği ilanla, İstanbul Tuzla Eğitim Merkezinde görevlendirmek üzere: Mühendislik Fakültelerinin, ‘Elektrik veya Elektrik-Elektronik’ bölümünden mezun “4 Elektrik Mühendisi”, Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri ve Teknik Eğitim Fakültelerinin ‘Elektrik Öğretmenliği‘ bölümünden mezun ‘10’ Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri ve Teknik Eğitim Fakültelerinin ‘Türkçe Öğretmenliği veya Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği’ bölümlerinden mezun ‘2’ olmak üzere toplam 12 “Eğitim Uzmanı (Hizmet içi Eğitim)”, İktisat, İşletme, İİBF, Siyasal Bilgiler Fakültelerinin ‘İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe, Kamu Yönetimi’ bölümlerinden ve İktisat, İşletme, İİBF, Siyasal Bilgiler Fakülteleri ile İletişim Güzel Sanatlar Fakültelerinin ‘Halkla İlişkiler’ bölümlerinden mezun 4 “Büro Memuru (Genel)”, Üniversitelerin Edebiyat Felsefe Beşeri ve Tarih Fakülteleri Yabancı Diller Y.O ile Fen-Edebiyat Fakültelerinin ‘Sosyoloji’ bölümünden mezun 2 “Sosyolog”, Üniversitelerin Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri ve Teknik Eğitim Fakültelerinin ‘Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık’ bölümünden mezun 2 “Psikolog”, Tıp Fakültesi mezunu 2 “Hekim (Pratisyen)”, Meslek Yüksek Okulu Önlisans ‘Bilgisayar, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama’ bölümlerinden mezun 2 “Bilgisayar Teknolojisi Teknikeri” alacak.


Son Başvuru Tarihi 13 Ocak 2014 olan ilana başvurabilmek için “Bilgisayar Teknolojisi Teknikeri” ilanına başvuracak adayların Kamu Personel Sınavlarının KPSSP93 sınav puan türünde 60 puan almış olmaları, diğer ilanlara başvuracak adayların ise Kamu Personel Sınavlarının KPSSP3 sınav puan türünde 60 puan almış olmak gerekiyor.


Adaylardan, ” Teknik Personelin arazide çalışmayı kabul etmesi ve Teknik personelden Elektrik Dağıtım sisteminde çalışabileceğine dair sağlık raporu” istenecek.


AYEDAŞ


TEDAŞ, İşkur'un Pendik Hizmet Merkezi biriminden verilen ilanla, İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. (AYEDAŞ) Bölge Koordinatörlüğünde görevlendirmek üzere, Mühendislik Fakültelerinin, ‘Elektrik veya Elektrik-Elektronik’ bölümünden mezun 2 “Elektrik Mühendisi”, Meslek Yüksek Okullarının, ‘Harita, Harita Kadastro veya Jeodezi’ bölümlerinden mezun 3 “Harita Teknikeri” alacak.


BEDAŞ


TEDAŞ, İşkur'un Beyoğlu Hizmet Merkezi biriminden verilen ilanla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ) da TEDAŞ işyeri temsilciliğinde görevlendirmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının, ‘Harita ve Harita Kadastro’ bölümlerinden mezun 3 “Harita Teknikeri”, Meslek Yüksek Okullarının ‘Elektrik-Elektronik Teknikerliği veya Elektrik’ bölümlerinden mezun 2 “Elektrik Teknikeri”, Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn. ve Tasarımı Fakültelerinin, ‘Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği veya Harita Mühendisliği’ bölümlerinden mezun 1 “Harita Mühendisi” alacak.


Son Başvuru Tarihi 13 Ocak 2014 olan ilana başvurabilmek için “Harita Teknikeri” ile “Elektrik Teknikeri” ilanına başvuracak adayların Kamu Personel Sınavlarının KPSSP93 sınav puan türünde 60 puan almış olmaları, “Harita Mühendisi”  ilanına başvuracak adayların ise Kamu Personel Sınavlarının KPSSP3 sınav puan türünde 60 puan almış olmak gerekiyor.


ERZİNCAN


TEDAŞ, İşkur'un Erzincan Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü biriminden verilen ilanla Tedaş Erzincan Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde görevlendirmek üzere; Mühendislik Fakültelerinin, ‘Elektrik veya Elektrik-Elektronik’ bölümünden mezun 2 “Elektrik Mühendisi”, Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri ve Teknik Eğitim Fakültelerinin ‘Elektrik Öğretmenliği‘ bölümünden mezun 5 “Eğitim Uzmanı (Hizmet içi Eğitim)”, Üniversitelerin Edebiyat Felsefe Beşeri ve Tarih Fakülteleri Yabancı Diller Y.O ile Fen-Edebiyat Fakültelerinin ‘Sosyoloji’ bölümünden mezun 1 “Sosyolog”, Üniversitelerin Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri ve Teknik Eğitim Fakültelerinin ‘Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık’ bölümünden mezun 1 “Psikolog”, İktisat, İşletme, İİBF, Siyasal Bilgiler Fakültelerinin ‘İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe, Kamu Yönetimi ve Halkla İlişkiler’ bölümlerinden ve İktisat, İşletme, İİBF, Siyasal Bilgiler Fakülteleri ile İletişim Güzel Sanatlar Fakültelerinin ‘İletişim’ bölümlerinden mezun 2 “Büro Memuru (Genel)”, Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri ve Teknik Eğitim Fakültelerinin ‘Türkçe Öğretmenliği, Eğitim Proğramları veya Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği’ bölümlerinden mezun 1“Eğitim Uzmanı (Hizmet içi Eğitim)” , Meslek Yüksek Okullarının ‘Bilgisayar’ bölümünden mezun 1“Bilgisayar Teknolojisi Teknikeri” alacak.


Son Başvuru Tarihi 13 Ocak 2014 olan ilana başvurabilmek için “Bilgisayar Teknolojisi Teknikeri” ilanına başvuracak adayların Kamu Personel Sınavlarının KPSSP93 sınav puan türünde 60 puan almış olmaları, diğer ilanlara başvuracak adayların ise Kamu Personel Sınavlarının KPSSP3 sınav puan türünde 60 puan almış olmak gerekiyor.


DİYARBAKIR


TEDAŞ, İşkur'un Diyarbakır Çalışma ve İşkurumu İl Müdürlüğü biriminden verilen ilanla TEDAŞ DİCLE Bölge Koordinatörlüğünde görevlendirmek üzere; Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn. ve Tasarımı Fakültelerinin, ‘Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği veya Harita Mühendisliği’ bölümlerinden mezun 1 “Harita Mühendisi”, Meslek Yüksek Okullarının, ‘Harita ve Harita Kadastro’ bölümlerinden mezun 3 “Harita Teknikeri”, Mühendislik Fakültelerinin, ‘Elektrik veya Elektrik-Elektronik’ bölümünden mezun 2 “Elektrik Mühendisi”, Meslek Yüksek Okullarının ‘Adalet’ bölümünden mezun “Raportör” alacak.


Son Başvuru Tarihi 13 Ocak 2014 olan ilana başvurabilmek için “Harita Teknikeri” ile “Raportör” ilanına başvuracak adayların Kamu Personel Sınavlarının KPSSP93 sınav puan türünde 60 puan almış olmaları, diğer ilanlara başvuracak adayların ise Kamu Personel Sınavlarının KPSSP3 sınav puan türünde 60 puan almış olmak gerekiyor.


BURSA


TEDAŞ, İşkur'un Bursa Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü biriminden verilen ilanla TEDAŞ ULUDAĞ Bölge Kordinatörlüğünde görevlendirmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının ‘Elektrik-Elektronik Teknikerliği veya Elektrik’ bölümlerinden mezun 2 “Elektrik Teknikeri”,  “1 Avukat”, Meslek Yüksek Okullarının, ‘Harita ve Harita Kadastro’ bölümlerinden mezun 1 “Harita Teknikeri”, Mühendislik Fakültelerinin, ‘Elektrik veya Elektrik-Elektronik’ bölümünden mezun 2 “Elektrik Mühendisi” alacak.


Son Başvuru Tarihi 09 Ocak 2014 olan ilana başvurabilmek için “Harita Teknikeri” ile “Elektrik Teknikeri” ilanına başvuracak adayların Kamu Personel Sınavlarının KPSSP93 sınav puan türünde 60 puan almış olmaları, diğer ilanlara başvuracak adayların ise Kamu Personel Sınavlarının KPSSP3 sınav puan türünde 60 puan almış olmak gerekiyor.


TRABZON


TEDAŞ, İşkur'un Trabzon Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü biriminden verilen ilanla TEDAŞ ÇORUH Temsilciliğinde görevlendirmek üzere; Avukatlık stajını yapmış “1 Avukat”, Mühendislik Fakültelerinin, ‘Elektrik veya Elektrik-Elektronik’ bölümünden mezun 3 “Elektrik Mühendisi”, Meslek Yüksek Okullarının, ‘Harita ve Harita Kadastro’ bölümlerinden mezun 2 “Harita Teknikeri” alacak.


Son Başvuru Tarihi 09 Ocak 2014 olan ilana başvurabilmek için “Harita Teknikeri”  ilanına başvuracak adayların Kamu Personel Sınavlarının KPSSP93 sınav puan türünde 60 puan almış olmaları, diğer ilanlara başvuracak adayların ise Kamu Personel Sınavlarının KPSSP3 sınav puan türünde 60 puan almış olmak gerekiyor.


ELAZIĞ


TEDAŞ, İşkur'un Elazığ Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü biriminden verilen ilanla TEDAŞ FIRAT EDAŞ Temsilciliğinde görevlendirmek üzere; Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn. ve Tasarımı Fakültelerinin, ‘Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği veya Harita Mühendisliği’ bölümlerinden mezun 1 “Harita Mühendisi”, Meslek Yüksek Okullarının, ‘Harita ve Harita Kadastro’ bölümlerinden mezun 1 “Harita Teknikeri”, Meslek Yüksek Okullarının ‘Elektrik-Elektronik Teknikerliği veya Elektrik’ bölümlerinden mezun 1“Elektrik Teknikeri” alacak.


Son Başvuru Tarihi 09 Ocak 2014 olan ilana başvurabilmek için “Harita Teknikeri” ve“Elektrik Teknikeri”  ilanına başvuracak adayların Kamu Personel Sınavlarının KPSSP93 sınav puan türünde 60 puan almış olmaları, “Harita Mühendisi” ilanına başvuracak adayların ise Kamu Personel Sınavlarının KPSSP3 sınav puan türünde 60 puan almış olmak gerekiyor.


KAYSERİ


TEDAŞ, İşkur'un Kayseri Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü biriminden verilen ilanla TEDAŞ KCETAŞ Temsilciliğinde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okullarının ‘Adalet’ bölümünden mezun 2“Büro Memuru (Genel) (Dava Takip Memuru)” , Mühendislik Fakültelerinin, ‘Elektrik veya Elektrik-Elektronik’ bölümünden mezun 2 “Elektrik Mühendisi” alacak.


Son Başvuru Tarihi 09 Ocak 2014 olan ilana başvurabilmek için “Büro Memuru (Genel) (Dava Takip Memuru)” ilanına başvuracak adayların Kamu Personel Sınavlarının KPSSP93 sınav puan türünde 60 puan almış olmaları, “Elektrik Mühendisi” ilanına başvuracak adayların ise Kamu Personel Sınavlarının KPSSP3 sınav puan türünde 60 puan almış olmak gerekiyor.


ANTALYA


TEDAŞ, İşkur'un Antalya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü biriminden verilen ilanla TEDAŞ AKDENİZ EDAŞ Bölge Koordinatörlüğünde görevlendirmek üzere; Yüksek Okullarının ‘Adalet’ bölümünden mezun 1“Büro Memuru (Genel) (Dava Takip Memuru)”, Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn. ve Tasarımı Fakültelerinin, ‘Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği veya Harita Mühendisliği’ bölümlerinden mezun 1 “Harita Mühendisi” alacak.


Son Başvuru Tarihi 09 Ocak 2014 olan ilana başvurabilmek için “Büro Memuru (Genel) (Dava Takip Memuru)” ilanına başvuracak adayların Kamu Personel Sınavlarının KPSSP93 sınav puan türünde 60 puan almış olmaları, “Harita Mühendisi” ilanına başvuracak adayların ise Kamu Personel Sınavlarının KPSSP3 sınav puan türünde 60 puan almış olmak gerekiyor. 

Bu haber toplam 17103 defa okundu
YORUMLAR
tedas usulsuz alim: 
"tedas usulsuz alim"
merhabalar. Ben 25.08.2012 tarihinde yapilan mulakat sonucu akdeniz edasda isci olarak calismaya basladim. Ise basladiktan sonra ozellesecegimiz icin milletin bir arayis icinde oldugunu gordumbu yuzden ben hangi sartlarda alindigimi arastirmaya basladim. Ogrendim ki ozellesme asamasindaki kuruma eleman alinmazmis. Fakat biz girmistik. Ama nasil almislardi. Baktik ki bizim ise alinmamizda ozellesmis ve hali hzirda ozelesecek yerlerde temsilciliklerde aydinlatma persineli olarak calisacagmiz yaziyordu. Bu yazi tedas genel muduru olur imzasi tasiyordu. Bizde butada aydinlatma personeli olarak yani temsilci olarak çalışacağımizi dusunduk. Hatta teda 2011 tedas sayistas raporunun 25. Sayfalarinda bizim ise alimimiz icin gerekli talep ve izinler yaziyordu. Hatta hazinenin dpb liginin yazilarinda da vardik. Ulke genelinde 100 kisi almislardi. Bunlarin bir kismi o zaman icin ozellesmis oldugundan direk temsilciliklerde basladilar. Neyse ainucda belgelerle kanitimiz olmasina ragmen bir baktik temsilci listesinde hic birimizin adi yok.baskalari girmis bizim yerimize. Bizde hemen yasal yollara basvurduk. Tabi bu arada isten de ciktik. 4c denen zulume ayak attik. Davamiz devam ediyor. Bizi alacaklarni fakat davayi kazanmamiz gerektigini soyluyolar. Htta bizim hakli oldugumuzu da soyluyorlar. Ama torpil yuzunden ve kadro genisletmek icin bizleri saf disi birakmialar. Zaten bizim davayi kazanacagimizi biliolar. Simdi 7 ay gecti daha benim davama hangi mahkeme bakacak ona karar verilemedi. Idare diyo is bakacak die biDe temyize gonderiyoruZ. Istanbuldaki arkadaslarin davasi netlesmese de ara karar ile yurutmeyi dudrmayi basardi. Bu kadar haksizlik yasrken bize yarsim edecek kimseyi bulamadik. Simdi de tedas temsiciliklere eleman alimi icin kadro acmis. Hepimizin cok zoruna gidiyo. Tesekkurler.
07.01.2014 / 10:57
ali gül: 
"başvuru"
işkur müdürlüklerinden yapılıyor. www.iskur.gov.tr
06.01.2014 / 20:31
Ramazan Mert: 
""
Başvurular nereden yapılmakta?
06.01.2014 / 17:01


YAZARLAR