Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Gediz Elektrik ve Denizbank'tan İşbirliği
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Gediz Elektrik ve Denizbank'tan İşbirliği

Gediz Elektrik ve Denizbank'tan İşbirliği
Gediz Elektriğin Tarımsal Sulama Müşterileri, elektrik fatura bedellerini Üretici Kart ile 6 aya varan vadelerle ödeme imkanına sahip olacak.
23.08.2014 / 10:33

Enerjimagazin- Gediz Elektrik, DenizBank ile üreticilere ödeme avantajı sağlayan bir işbirliği gerçekleştirdi. Bu işbirliği çerçevesinde, Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş.den tarımsal faaliyet kapsamında elektrik enerjisi tedarik eden Tarımsal Sulama Müşterileri, elektrik fatura bedellerini Üretici Kart ile 6 aya varan vadelerle ödeme imkanına sahip olacak.

İmzalanan protokole göre, Gediz Elektrik tarımsal sulama müşterisi çiftçiler DenizBank’ın Tarım Bankacılığı alanında sunduğu avantajlardan yararlanabilecek.

Tarım sektörünün gelişmesi yönünde sürdürdüğü yoğun faaliyetler ile özel bankalar arasında birinci sırada bulunan DenizBank ile Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. 20 Ağustos 2014 tarihinde düzenledikleri basın toplantısında işbirliği protokolü imzaladı. İki kurum arasında yapılan anlaşma ile üreticiler, tarımsal elektrik faturalarını Üretici Kart ile 6 aya varan vadelerle ödeme avantajından yararlanabilecekler.

İşbirliğinin İzmir ve Manisa Tarımsal Sulama Müşterileri için önemli bir fırsat olduğunu belirten Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürü Mustafa Demir yaptığı değerlendirmede, “Bölgemizde yaygın olarak sulu tarım yapılması ve bu suyu tarlalarına ulaştırana kadar harcanan enerjinin çiftçi maliyetini arttıran bir unsur olması sebebiyle, çiftçilerimizin zor günlerinde yanında yer alarak onlara destek olabilmek adına ve elektrik fatura ödemelerinde kolaylık sağlamak amacıyla DenizBank işbirliği ile bu projeyi geliştirdik. Tüm Gediz Elektrik Müşteri İlişkileri Merkezlerine POS cihazlarının kurulumu yapılmış olup üretici kart sahipleri elektrik fatura ödemelerini 6 aya kadar varan vadeler halinde yapabilmektedir.” dedi.

İmzalanan protokole ilişkin değerlendirmelerde bulunan DenizBank Batı Anadolu Bölge Müdürü Hasan Özer Orhan ise, Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. ile önemli bir işbirliği yaptıklarını ve üreticilere sağladıkları avantajların artmasından mutluluk duyduklarını belirtti.

Hasan Özer Orhan, sözlerine şöyle devam etti: DenizBank olarak tarımın ülke ekonomimize katkısının bilincindeyiz ve üreticinin zor günlerinde de yanındayız. İmzaladığımız bu protokol ile Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. den elektrik enerjisi tedarik eden tarımsal sulama müşterisi çiftçiler de DenizBank’ın üreticiye sunduğu tüm yeni ürün ve hizmetlerden yararlanabilecekler.

Tarım sektörünün gelişmesi yönünde sürdürdüğü ve sektöre sunduğu yenilikçi ürünler sunan DenizBank, Türk tarımının modernizasyonuna destek vermek, tarımsal üretimde verimliliği ve çiftçimizin dünya arenasındaki rekabetçi gücünü artırmak hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor.

Bu haber toplam 2967 defa okundu


YAZARLAR