Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - OEDAŞ'a Yeni Genel Müdür
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

OEDAŞ'a Yeni Genel Müdür

OEDAŞ'a Yeni Genel Müdür
OEDAŞ Genel Müdürlüğü’ne M. Nuri KAVAK getirildi.
09.09.2014 / 12:18

Enerjimagazin-Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş (OEDAŞ) Genel Müdürlüğü’ne M. Nuri KAVAK getirildi.


İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. (AYEDAŞ) ta Genel Müdür Yardımcısı, İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Perakende Satış A.Ş. (AESAŞ) ta ise Genel Müdür olarak görev yaptığı dönemde yaptığı başarılı çalışmaları ile bilinen Kavak, OEDAŞ Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. Yönetim Kurulu Kararı ile OEDAŞ Genel Müdürü olarak görevlendirildi.


Mehmet Nuri KAVAK Kimdir?


1956 Siirt doğumlu Mehmet Nuri Kavak 1983 yılında Fırat üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur.


1986 yılında DEDAŞ Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. ‘de Mühendis- Başmühendis- Proje Müdürü ve Müessese Müdürü görevlerinde bulunmuştur.


http://www.osmangaziedas.com.tr/images/1.png


2003 yılında TEDAŞ Genel Müdürlüğünde Ölçü Sistemleri kontrol ve Geliştirme Müdürü olarak görev yapmıştır.


2005 yılında AYEDAŞ İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtımı A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı, 2013’te AESAŞ İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Perakende Satış A.Ş. Genel Müdürü görevlerinde bulunan Kavak yine aynı yıl TEDAŞ AYEDAŞ Koordinatörlüğünde görevine devam etmiştir.


18.06.2014 tarihinde OEDAŞ Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. Yönetim Kurulu Kararı ile OEDAŞ Genel Müdürü olarak görevlendirilen Mehmet Nuri Kavak evli ve beş çocuk sahibidir.


Enformasyon Medya Grubu olarak OEDAŞ Genel Müdürlüğü görevine getirilen Mehmet Nuri Kavak'a yeni görevinde başarılar dileriz.Bu haber toplam 5407 defa okundu
YORUMLAR
ahmet cengiz: 
"gecikti"
Kendisi 4 aydır genel müdürümüz
09.09.2014 / 14:26


YAZARLAR