Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Akdeniz Elektrik Antalyaspor'a Sponsor Oldu
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Akdeniz Elektrik Antalyaspor'a Sponsor Oldu

Akdeniz Elektrik Antalyaspor'a Sponsor Oldu
CLK Akdeniz Elektrik A.Ş, Antalyaspor'a 2014-2015 futbol sezonunu için ana sponsor oldu.
11.10.2014 / 12:03

Enerjimagazin-CLK Akdeniz Elektrik A.Ş ve Antalyaspor, 2014-2015 futbol sezonunu kapsayan ana sponsorluk anlaşmasını ortak bir basın toplantısı ile duyurdu. Toplantıya CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş. Genel Müdürü Halit Bakal, Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, Antalyaspor yöneticileri ve Antalyaspor oyuncuları katıldı.

Her iki tarafında bu işbirliğinden dolayı çok heyecanlı olduğu gözlenen toplantıda Halit Bakal, “CLK Akdeniz Elektrik olarak hizmet bayrağını devraldığımız Mayıs 2013 itibariyle Antalya, Burdur ve Isparta bölgesinde abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla çalışıyoruz. Biz, Akdeniz’e gönül vermiş, bu bölgeden ve sizin enerjinizden güç alan bir kuruluş olarak Antalya’mızın güzide spor kulübü Antalyaspor ile 2014-2015 futbol sezonunu kapsayan bir “ana sponsorluk” anlaşması imzaladığımızı bugün sizlere duyurmaktan onur duyuyoruz.” dedi.


Bu anlaşmanın bir başlangıç olduğunu vurgulayan Halit Bakal, “CLK Akdeniz Elektrik, sadece spora değil, kültüre ve sosyal hayata destek olacak çalışmaların içinde olacak, gerek bölgemize gerek ülkemize değer yaratmak için çalışmaya devam edecektir” diye konuştu.


Toplantıda söz alan Gültekin Gencer de CLK Akdeniz Elektrik’in desteğinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Gültekin Gencer, “Antalyaspor’umuzun desteğe ihtiyaç duyduğu bu sezonda forma sırt sponsorluğunu üstlenen CLK Akdeniz Elektrik’e sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Basın toplantısı sonrası düzenlenen tanıtım kokteyline Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Antalya Vali Yardımcısı Turan Eren’ in yanı sıra kamu kurum ve kuruluşların yöneticileri ile iş dünyasından önemli isimler katıldı.


Kokteyl sırasında bir konuşma yapan Halit Bakal, “Antalyaspor’umuz ile yaptığımız işbirliğinin neticelerini hemen almak için sabırsızlanıyoruz. Antalyaspor’umuzu hep birlikte, bir an önce layık olduğu yerde, Süper Lig’de görmek istiyoruz. Sadece bizim değil, tüm Antalya’nın ve hatta Akdeniz bölgesinin isteği ve arzusu budur. Antalyaspor’umuza güç katacağına inandığımız işbirliğimizin hayırlara ve nice kutlamalara vesile olmasını diliyoruz” dedi.


Bu haber toplam 1746 defa okundu


YAZARLAR