Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - EÜAŞ'tan Eleman Alım Duyurusu
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

EÜAŞ'tan Eleman Alım Duyurusu

EÜAŞ'tan Eleman Alım Duyurusu
EÜAŞ, 2 adet eski hükümlü ve 2 adet engelli daimi işçi alımına ilişkin mülakat sınavı 03 Kasım 2014 tarihinde saat 10.00'da yapılacak.
31.10.2014 / 11:59

Enerjimagazin-Elektrik Üretim A.Ş. (EÜAŞ) Genel Müdürlüğü, “Ambarlı Fuel-Oil Doğalgaz Kombine Çevrim Santralı İşletme Müdürlüğü”nde görevlendirilmek üzere, 2 adet eski hükümlü ve 2 adet engelli daimi işçi alımına ilişkin mülakat sınavının, 03 Kasım 2014 tarihinde saat 10.00'da yapılacağını duyurdu.


EÜAŞ’tan konuya ilişkin yapılan açıklamada; “Şirketimizin İstanbul’da Kurulu işyeri için 4857 sayılı iş kanununun 30.maddesine istinaden 03 Kasım 2014 tarihinde saat 10.00'da şirketimiz merkezinde yapılacaktır” denildi.


Buna göre sınavlar, EÜAŞ Genel Müdürlük Merkezi KLMN blok birinci kat toplantı salonunda mesleki bilgi ve tecrübeleri içeren konulardan yapılacak.


Eski hükümlü adayların sınava gelirken “Öğrenim Belgesi Aslı Veya Okul Çıkış Belgesi Aslı Ve 1 Adet Fotokopisi, Nüfus Hüviyet Cüzdanı Aslı Ve 1 Adet Fotokopisi İle Eski Hükümlü Belgesi,Gerekçeli Mahkeme Kararı Aslı Ve 1 Adet Fotokopisini”;


Engelli adayların ise, “Öğrenim Belgesi Aslı Veya Okul Çıkış Belgesi Aslı Ve 1 Adet Fotokopisi, Nüfus Hüviyet Cüzdanı Aslı Ve 1 Adet Fotokopisi, Sağlık Kurulu Raporu Aslı Ve 1 Adet Fotokopisi İle Öncelikli Adaylar İçin Öncelik Belgesi Aslı Ve 1 Adet Fotokopisi” belgelerini yanlarında getirmeleri gerekecek.


Bu haber toplam 3721 defa okundu


YAZARLAR