Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Personelin Sorunları Enerji Bakanı Yıldız'a İletildi
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Personelin Sorunları Enerji Bakanı Yıldız'a İletildi

Personelin Sorunları Enerji Bakanı Yıldız'a İletildi
Memur-Sen heyeti, Bakan Yıldız’ı makamında ziyaret ederek, Bakanlık ve bağlı kuruluş personellerinin sorunlarını iletti.
11.01.2015 / 22:07

Enerjimagazin-Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Enerji-Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul ile birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ı ziyaret etti.


Memur-Sen heyeti, Bakan Yıldız’ı makamında ziyaret ederek, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve bağlı kurum ve kuruluşlarda çalışan personelin sorunlarını iletti ve çözüm önerilerini paylaştı.


Ziyaretten  duyduğu memnuniyeti dile getiren Bakan Yıldız, Memur-Sen ve Enerji Bir-Sen’in hem sivil toplum kuruluşu hem de memurların temsilcisi olarak çok önemli işlere imza attığını ve çalışmalarını yakinen takip ettiğini söyledi. Yaklaşan Enerji Bir-Sen Genel Kuruluna da değinen  Yıldız, ‘’Programım uygun olursa Enerji Bir-Sen 5. Olağan Genel Kuruluna katılmak istiyorum, seçimlerin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum’’ dedi.
Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu, “Bakanlığınızda çalışan kamu görevlilerinin sorunlarını ve taleplerini zaman zaman size taşıyarak çözülmesi noktasında çalışmaları sürdürüyoruz” dedi.


Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Tonbul ise; ‘’Enerji Bir-Sen, enerji, sanayi ve madencilik hizmet koluna bağlı kurumların tamamında yetkili sendika. Üyelerimizin çoğu  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve bağlı kuruluşlarda bulunuyor. Yetkili olduğumuz günden bugüne, çalışanlarımız için önemli kazanımlar elde ettik. Önümüzdeki dönemde de kazanımlarımızı artırarak çalışmalarımıza devam edeceğiz’’ diye konuştu. Tonbul, Enerji Bir-Sen 5. Olağan Genel Kurul  davetiyesini de Bakan Yıdız’a bizzat takdim etti.


Ziyarette, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Danışmanı Mutlu Gül ve Enerji Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Doğan hazır bulundu.


Bu haber toplam 3146 defa okundu


YAZARLAR