Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Taşeron İşçilerden Parti Kurma Hazırlığı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Taşeron İşçilerden Parti Kurma Hazırlığı

Taşeron İşçilerden Parti Kurma Hazırlığı
Taşeron işçiler, Ankara'da buluşarak parti ve sendika kurulması konusunu ele alacaklar.
09.01.2015 / 11:15

Enerjimagazin-Taşeron işçiler, 10 Ocak 2015 Cumartesi günü Başkent Ankara’da buluşarak Platform toplantısı gerçekleştirecekler.


Verem Savaş Dernekleri Federasyonunda gerçekleşecek toplantıda “Taşeron işçinin geleceği, çekilen sıkıntılar ve çözümüne ilişkin hususlar”, “yeni bir Parti ve sendikanın kurulması” gibi konular ele alınacak.


Yeni Parti ve Sendika Hazırlığı


Toplantıya ilişkin Taşeron İşçiler Sosyal Medyada Birleşiyor isimli Facebook grubundan yapılan açıklamada “Değerli taşeron işçi kardeşlerimiz, Cumartesi günü Ankara’da yapılacak olan platform toplantımıza her ilden en az bir arkadaşımızın katılmasını ümit ediyoruz. Toplantımızın içeriği; taşeron işçinin geleceği olacak olup çekilen sıkıntıların derleneceği ve yakın gelecekte kurulması düşünülen sendika ve parti çalışmalarının da zeminini hazırlaması açısından oldukça önemli olduğunu düşünüyoruz. Görüş ve önerilerinizi ve toplantıya katılımınızı bildirmenizi önemle rica ediyoruz. İrtibat Tel: Halit Önük: 543 724 12 48 – 532 724 12 48” denildi.
Bu haber toplam 2797 defa okundu
YORUMLAR
murat yenılmez: 
"yeni bir sömürü alanı."
bu ülkede kim sendika ve parti kursa.dönemın hukumetinin kuklası oluyor..yime milletten toplayacaklar paraları..sendika payı diye. gelsin 5 yıldızlı otellerde toplantılar sonra ...bu ulkede sendikacılık yok
10.01.2015 / 01:50


YAZARLAR