Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - KOBİ’lerde Enerji Verimliliği Projesi İhalesi!
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

KOBİ’lerde Enerji Verimliliği Projesi İhalesi!

KOBİ’lerde Enerji Verimliliği Projesi İhalesi!
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, KOBİ’lerde Enerji Verimliliği Projesinin İhale Sonucu Duyurusu
03.02.2015 / 11:40

Enerjimagazin-Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, KOBİ’lerde Enerji Verimliliği Projesi ihalesini “169,490 ABD Doları” (KDV hariç) bedelle “Montgomery Watson Harza (MWH) Mühendislik ve Müşavirlik Ltd.Sti. (Lider) (Türkiye) ve Wuppertal Institute Climate, Environment and Energy (Ortak) (Almanya)’dan kurulu Joint Ventur”’ şirketinin kazandığını duyurdu.


12 ay süreli kontrat kapsamında Türkiye’de enerji verimliliği için politik boşluk analizi çalışmasının yürütülmesi ve politika ve kurumsal açıdan eksikliklerin giderilmesine yönelik adımların geliştirilmesi, KOBİ’lerde enerji verimliliğinin sağlanmasına yönelik yürürlükte olan bilgilendirici ve teşvik edici devlet politikalarının gözden geçirilmesi, etki analizlerinin yapılması ve süreçlerin değerlendirilmesi ile bu politikaların etkilerinin artırılmasına yönelik tavsiyelerin geliştirilmesi hizmetleri sağlanacak.


Bu haber toplam 3501 defa okundu


YAZARLAR