Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Enerji Verimliliği Derneği'nin Adana Şubesi Açılıyor
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Enerji Verimliliği Derneği'nin Adana Şubesi Açılıyor

Enerji Verimliliği Derneği'nin Adana Şubesi Açılıyor
Enerji Verimliliği Derneği'nin 14.şubesi Adana'da açılıyor
19.02.2015 / 23:13

Enerjimagazin- Enerjinin etkin ve verimli kullanılabilmesi için farkındalık oluşturmak, ayrıca bilimsel ve teknik araştırmalar yaptırmak ve sonuçlarını kamu kuruluşları ve vatandaşlar ile paylaşarak verimliliği arttırmak için tüm Türkiye'de etkin projeler geliştiren Enerji Verimliliği Derneği'nin 14. Şubesi Adana'da açılıyor.

Güçlü yönetimi ve nitelikli teknik altyapısı ile başarılı kampanyalar ve etkinlikler düzenleyerek toplum üzerinde enerji verimliliği konusunda kısa zamanda farkındalık oluşturmayı başaran Enerji Verimliği Derneği'nin yeni şubesi Adana Sanayi Odası'nda faaliyet gösterecek.

Enerji Hanım, Enerji Çocuk, Enerji Verimli Ulaşım ve Enerji Verimli Sanayi'den oluşan Enerji Takımı ile Türkiye'nin dört bir yanında etkin projeler gerçekleştiren Enerji Verimliliği Derneği'nin şube sayısı, Adana'da açılacak şubeyle beraber 14'e çıkacak.

Enerji Verimliliği Derneği Başkan Vekili Adnan Ersoy Ulubaş ve aynı zamanda Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı da olan Enerji Verimliliği Derneği Adana Şube Başkanı Zeki Kıvanç'ın katılımıyla gerçekleşecek olan Enerji Verimliliği Derneği Adana Şubesi açılış töreni, 20 Şubat 2015 Cuma günü saat 10.30'da Adana Sanayi Odası'nda gerçekleştirilecek.

ADANA ŞUBESİ YÖNETİMİ

ADASO Başkanı Zeki Kıvanç'ın başkanlığındaki Enerji Verimliliği Derneği Adana Şubesi'nde, Adana Ticaret Odası Başkanı Atila Menevşe Başkan Yardımcısı, Adana Ticaret Borsası Başkanı Muammer Çalışkan Sayman, Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Üyesi Yard.Doç.Dr. Mustafa Güneş Genel Sekreter, Adana Sanayi Odası Meclis Başkanı Hüseyin Nuri Çomu, Adana Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Bekir Sütcü ve Çukurova Üniversitesi Öğretim Üyesi Yard. Doç.Dr. Ahmet Teke ise Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı.

Bu haber toplam 1496 defa okundu


YAZARLAR