Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Sakarya Esnafı IC Holding'ten İndirimli Elektrik Alacak
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sakarya Esnafı IC Holding'ten İndirimli Elektrik Alacak

Sakarya Esnafı IC Holding'ten İndirimli Elektrik Alacak
Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve IC Holding arasında, SESOB üyesi esnafa yüzde 12 indirim sağlayacak bir protokol imzalandı.
06.03.2015 / 20:47

Enerjimagazin-Sakarya  Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile IC Holding enerji grubu şirketlerinden ETİC Elektrik arasında imzalanan protokol ile esnaf ve sanatkarlara %12 oranında indirimli elektrik kullanma imkanı getirildi.


Bu kapsamda Seçkin Otel’de düzenlenen eğitim toplantısına Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Alişan ve Birliği’ne bağlı il ve ilçelerdeki Oda Başkanları ve Genel Sekreterler ile ETİC Elektrik Satış Müdürü Serkan Günaydın katıldı.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Alişan, programda yaptığı konuşmada, “Esnaf ve Sanatkarların elektrik faturalarındaki indirimden en iyi koşullarda faydalanması  amacıyla bu protokolü imzaladık. Tüm esnaflarımıza hayırlı olsun. Bu çerçevede, enerji sektörünün önde gelen Şirketleri’nden  ETİC Elektrik’i tercih ettik” dedi.

ETİC Elektrik Satış Müdürü Serkan Günaydın ise yaptığı konuşmada, IC Holding’in inşaat ve enerji alanındaki yatırımlarından bahsetti.  Perakende elektrik satışı konusunda  SESOB ile bu protokolü imzalamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Günaydın, “Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutuyoruz. Elektrik tedarikini ETİC Elektrik’ten alacak üyelere en iyi hizmeti sağlayacağız” dedi. 

Toplantının devamında tüm konuklara elektrik piyasası ve işbirliği protokolünün detayları konusunda bir sunum yapıldı. İndirimli elektrik imkanından, sisteme dahil olan ve aylık ortalama minimum 130  TL fatura ödeyen esnaf ve sanatkarlarımızın işyeri ve mesken abonelikleri faydalanabilecek. İşbirliği kapsamında; aylık fatura bedelleri 130 TL’nin üzerinde olan esnaf ve sanatkarlar % 12 oranında indirimden yararlanabilecek.


İndirimden faydalanmak isteyen üyeler, bağlı bulundukları Odalara başvuruda bulunacak. sakarya


Bu haber toplam 1412 defa okundu


YAZARLAR