Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - ASİS PETROLEUM Istanbul Fuarı’nda
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ASİS PETROLEUM Istanbul Fuarı’nda

ASİS PETROLEUM Istanbul Fuarı’nda
ASİS, Devrim Niteliğindeki Yeni Teknolojilerini “PETROLEUM Istanbul” Fuarı’nda Tanıtacak.
29.03.2015 / 00:03

Enerjimagazin-15 yıldır akaryakıt sektörünün öncü lideri ASİS, İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde 2-5 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan www.enerjimagazin.com un medya sponsoru olduğu “PETROLEUM Istanbul” Fuarı’nda AR-GE merkezinde ürettiği sektöründe bir İLK olma özelliğine sahip yeni teknolojilerini tanıtacak…


2 yılda bir gerçekleşen ve dünyanın en çok ziyaret edilen enerji sektörünün büyük buluşması “12. Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ, Ekipman, İstasyon Market Ürünleri ve Teknoloji Fuarı”’nda ASİS, bu sene salon 14/D 110 no’lu stand alanında yer alacak.


ASİS’ in sergileyeceği yenilikçi sistem ve ürünleri arasında;


PETECH® Pompa Otomasyon Sistemi, PETECH® Tank Otomasyon Sistemi, Mobil Müşteri Tanıma Sistemi, PETECH®TRU (Tank RelayUnit) &TSC (Tank Switch Controller), CYMOBIL® Tanker Otomasyon Sistemi, NeofiloAraç Takip Sistemi, AKARIA® Arka Ofis Yönetim Yazılımları, MAS (Merkezi Alarm Sistemi), FOX SIR istatistiksel sızıntı ve kaçak rapor teknolojisi, TTS Taşıt Tanıma Sistemi ve AMR’ler yer almakta.


ASİS’ in “PETROLEUM Istanbul” fuarında sergileyecekleri bunlarla sınırlı değil. 2011 yılında bir ilki gerçekleştirerek “Dünyada ilk ve Tek3D CalibeX Lazer Tank Kalibrasyon teknolojisini sektörün hizmetine sunan ASİS, bu yılki fuarda da devrim olarak nitelenen yeni geliştirdiği teknolojilerin tanıtımını yapacak.


Bu haber toplam 2659 defa okundu


YAZARLAR