Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - ASİS Dünyada İlk ve Tek 3 Yeni Teknolojisinin Dünya Lansmanını Yaptı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ASİS Dünyada İlk ve Tek 3 Yeni Teknolojisinin Dünya Lansmanını Yaptı

ASİS Dünyada İlk ve Tek 3 Yeni Teknolojisinin Dünya Lansmanını Yaptı
ASİS, Dünyada ilk ve tek 3 yeni teknolojisinin Petroleum Istanbul fuarında dünya lansmanını yaptı.
23.04.2015 / 11:48

Enerjimagazin- ASİS Otomasyon ve Akaryakıt Sistemleri A.Ş. Genel Müdürü Yusuf Kaya yeni teknolojileriyle yurt içi ve yurt dışına yönelik hedeflerini daha da yukarıya çektiklerini belirterek, “Müşteri odaklı inovasyon anlayışıyla tüm petrol şirketlerine, kamu ve özel sektör kuruluşlarına yurt içi ve yurt dışında dünya standartlarında hizmet veriyoruz. AR-GE çalışmalarımız sonucunda, kendi öz kaynaklarımızla akaryakıt sektöründe pek çok ilki gerçekleştirdik. ASİS, kurulduğu günden beri vizyonunu  inovasyon ve araştırma geliştirme önceliğinde kurgulamış, 1999-2000  yıllarından bu yana akaryakıt sektöründeki ilkleri yaratmış ve teknolojik ürünlerde de liderliği korumaktadır.” dedi.

Devrim NiteliğindeBu yıl İstanbul’da 12.’si gerçekleştirilen “Petroleum Fuarı”na ASİS, PETECH® Pompa Otomasyon Sistemi, PETECH® Tank Otomasyon Sistemi, Mobil Müşteri Tanıma Sistemi, PETECH®TRU (Tank Relay Unit) &TSC (Tank Switch Controller), CYMOBIL® Tanker Otomasyon Sistemi, Neofilo Araç Takip Sistemi, AKARIA® Arka Ofis Yönetim Yazılımları, MAS (Merkezi Alarm Sistemi), FOX SIR istatistiksel sızıntı ve kaçak rapor teknolojisi,CYBER TTS Taşıt Tanıma Sistemi ve AMR’ler ile AR-GE merkezinde geliştirdiği devrim niteliğinde yeni teknolojileriyle katıldı.

Dünyada İlk ve Tek2011 yılında bir ilki gerçekleştirerek “Dünyada ilk ve Tek olma özelliğine sahip 3D CalibeX Lazer Tank Kalibrasyon teknolojisini sektörün hizmetine sunan ASİS,bu yılki fuardadevrim olarak nitelenen yeni geliştirdiği teknolojileriyleyer aldı.Fuar standında yeniliklerin tanıtıldığı bölümde Dünyada ilk kez ASİS’in ürettiği lazer kalibrasyon ve görüntüleme teknolojisi3D CalibeX-II®, akaryakıt istasyonları ATEX sertifikalı mobil satış terminali MobileX® ve UHF teknolojisiyle kablosuz taşıt tanıma sistemi Cyber® TTS teknolojisi tanıtıldı.


Böylece AR-GE ekibimizle yoğun şekilde inovasyona yönelik gerçekleşen çalışmalar sonrasında 3 yeni ürün akaryakıt sektörünün hizmetine sunuldu.


Bu haber toplam 4190 defa okundu


YAZARLAR