Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Bu İllerde Elektrik Bir Ay Ücretsiz
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Bu İllerde Elektrik Bir Ay Ücretsiz

Bu İllerde Elektrik Bir Ay Ücretsiz
CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş., abonelerine 1 ay ücretsiz elektrik müjdesi verdi.
30.04.2015 / 00:11

Enerjimagazin- Antalya, Burdur ve Isparta bölgesine hizmet veren CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş, abonelerine 2016 Mayıs döneminde 1 ay ücretsiz elektrik müjdesi verdi.


CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş, "1 Ay Bizden" kampanyası başlattı. Kampanyadan, yıllık elektrik tüketimi 4000 kwh ve üzeri olan, başka bir deyişle aylık faturası 130 TL ve üzeri olan tüm mesken abonelerinin yararlanabileceği bildirildi. CLK Akdeniz Elektrik, bu kampanya ile hizmet bölgesindeki serbest tüketicilere ulaşmayı hedefliyor.


4 Haziran 2015 tarihine kadar CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş Müşteri Hizmetleri Merkezlerine (MÜHİM) başvurarak abonelik sözleşmesi imzalayan tüm abonelerin, 2016 Mayıs ayı elektrik faturasındaki aktif enerji bedelini müşterilerin değil CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş 'nin ödeyecek.Aboneler, Mayıs 2016 döneminde sadece; yaptıkları tüketimleri için hesaplanacak vergi, fon ve sistem bedellerini ödeyecekler.
Bu haber toplam 2366 defa okundu


YAZARLAR