Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Dünya Enerji Devleri İstanbul'da Buluşacak
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Dünya Enerji Devleri İstanbul'da Buluşacak

Dünya Enerji Devleri İstanbul'da Buluşacak
“IICEC 6. Uluslararası Enerji Forumu”, 15 Mayıs Cuma günü Conrad Hotel İstanbul'da gerçekleşecek.
14.05.2015 / 20:09

Enerjimagazin-Sabancı Üniversitesi İstanbul Uluslararası Enerji ve İklim Merkezi (IICEC) tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen “IICEC 6. Uluslararası Enerji Forumu”, 15 Mayıs Cuma günü Conrad Hotel İstanbul'da gerçekleşecek.

Uluslararası Enerji Forumu'na, T.C. Başbakanı Ahmet Davutoğlu'nun onur konuğu ve T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın özel konuk olarak katılımları bekleniyor.

''G-20 Antalya Zirvesi Yolunda: Küresel Enerji Güvenliğinin Bugünü ve Yarını' konu başlığıyla düzenlenecek forumun bu yıl öne çıkan konukları arasında, Macaristan Enerjiden Sorumlu Devlet Bakanı Dr. Andras Aradszki, İsviçre Enerji Bakanı Dr. Walter Steinmann, İspanya Danıştay Üyesi Ana Palacio, Ukrayna'nın Ankara Büyükleçisi Dr. Sergiy Korsunskiy, TÜSİAD Başkanı Cansen Başaran-Symes, E.ON SE CEO'su Dr. Johannes Teyssen, GE Başkan Yardımcısı John G. Rice, OMV CEO'su Dr. Gerhard

Roiss, Edison CEO'su Bruno Lescoeur, Shell Başkan Yardımcısı John Crocker ve EWE AG CEO'su Dr. Werner Brinker yer alıyor.


Bu haber toplam 1886 defa okundu


YAZARLAR