Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - CLK'dan Abonelerine Uçak Bileti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

CLK'dan Abonelerine Uçak Bileti

CLK'dan Abonelerine Uçak Bileti
CLK Akdeniz Elektrik, 12 aylık indirim sözleşmesi imzalayan abonelerine uçak bileti hediye ediyor.
05.09.2015 / 23:03

Enerjimagazin-CLK Akdeniz Elektrik, 12 aylık indirim sözleşmesi imzalayan abonelerine uçak bileti hediye ediyor.


CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş, 12 aylık indirim sözleşmesi imzalayan abonelerine uçak bileti hediye ediyor. Antalya, Isparta ve Burdur bölgelerindeki 1.7 milyonu aşan abonesine kaliteli ve kesintisiz elektrik hizmeti sunmak için sürekli yeni uygulamalar ve kampanyalar yapan CLK Akdeniz Elektrik, sunduğu kampanya ve fırsatlarla kullanıcılarının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Firma bu defa düzenlediği yeni kampanya ile abonelerine bedava uçak bileti hediye ediyor.


"CLK Uçuruyor" kampanyası kapsamında, aylık 200 TL ile 499 TL arasında elektrik faturası ödeyen ya da yıllık toplam elektrik tüketimi 6500 kWh üzeri olan aboneler, 12 aylık indirim sözleşmesi imzalamaları koşuluyla Sun Express'in seçili iç hat tarifeli uçuşlarına bedava gidiş bileti almaya hak kazanıyor. Aylık 500 TL ve üzeri fatura ödeyen ya da yıllık elektrik tüketimi toplam 15000 kWh üzeri olan aboneler ise gidiş-dönüş uçak bileti alma hakkı elde ediyor. Bedava uçak biletleri 1 Kasım 2015 - 27 Mart 2016 tarihleri arasındaki uçuşlarda geçerli olacak.


1 Eylül 2015-15 Ekim 2015 tarihleri arasında geçerli olacak, kampanyadan faydalanmak isteyen abonelerin, CLK Akdeniz Müşteri Hizmet Merkezi (MÜHİM)'lere müracaat ederek 12 aylık İndirimli Elektrik Sözleşmesi imzalamaları yeterli. Kampanya katılım koşulları ve ayrıntılı bilgiye "CLK Akdeniz Elektrik internet sitesi, sosyal medya hesapları ve www.clkucuruyor.com adresinden ulaşılabilecektir.


Bu haber toplam 2551 defa okundu


YAZARLAR