Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - ADM EDAŞ Şirket İçi Eğitimleriyle Değer Yaratıyor
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ADM EDAŞ Şirket İçi Eğitimleriyle Değer Yaratıyor

ADM EDAŞ Şirket İçi Eğitimleriyle Değer Yaratıyor
Ahmet Şerif İzgören’den Aydın ADM Çalışanlarına Seminer
27.10.2015 / 16:50

Enerjimagazin-Teknolojik yatırımlarla sektörüne öncülük eden ADM Elektrik Dağıtım Şirketi, faaliyet bölgesinde 1,8 milyon tüketicisine sunduğu hizmetlerde kalite standardının geliştirilmesi hedefi ile şirket içi eğitimler konusunda hassasiyetini sürdürüyor. Kurum kültürünün bir yansıması olarak çalışanlarına sosyal ve kültürel fayda sağlamayı amaçlayan ADM EDAŞ, yıl boyu süren eğitimlerde çalışanlarının ihtiyaçlarına uygun teknik, fonksiyonel ve kişisel gelişim eğitimleri gerçekleştiriyor.


ADM EDAŞ, şirket içi eğitimleriyle değer yaratmaya devam ediyor


Çalışanlarının performansını üst seviyede tutacak ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak etkinliklere önem veren ADM EDAŞ, bu kapsamda geçtiğimiz akşam yeni bir eğitim semineri daha düzenledi. Profesyonel eğitim dünyasının duayen ismi Ahmet Şerif İzgören’in “Gazete Kağıdından Paraşüt Yapmak” adlı semineri Aydın Büyükşehir Belediyesi Şükran Güngör Tiyatro Sahnesi’nde gerçekleştirildi.


Seminere ADM EDAŞ Aydın İl Müdürlüğü’ne bağlı çalışanlar aileleriyle birlikte katılırken, duygusal anların ve neşeli dakikaların peşisıra yaşandığı seminerde İzgören girişimcilik, iş kalitesi, dürüstlük ve hoşgörü değerlerini vurguladı.


_MG_8601.JPG görüntüleniyor


ADM EDAŞ İcra Kurulu Üyesi ve Aydın Bölge Müdürü Ahmet Arı’ya vekaleten seminere katılan Aydın Bölge Yapım İşleri Yöneticisi Halil Yorgalı seminer sonrasında kısa bir konuşma gerçekleştirirken, “Şerif Hocamızla geçen senede keyifli bir seminerde birlikte olmuştuk, yine böyle bir seminerde çalışma arkadaşlarımla beraber yer almaktan çok keyif aldım. Kendisinin bilgi ve tecrübelerinin bizler için oldukça faydalı olacağına inanıyorum.” dedi. Konuşmanın ardından Yorgalı, Ahmet Şerif İzgören’e hediyesini takdim etti.


Bu haber toplam 1558 defa okundu


YAZARLAR