Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Türkiye YEDAŞ ile Ödüle Koşuyor!
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Türkiye YEDAŞ ile Ödüle Koşuyor!

Türkiye YEDAŞ ile Ödüle Koşuyor!
YEDAŞ, Avrupa İş Ödülleri’nin (European Business Awards- EBA) ‘Çevre ve Kurumsal Sürdürülebilirlik Ödülü Kategorisi’nde finale kaldı.
09.02.2016 / 15:02

Enerjimagazin-Bugüne kadar Avrupa ve dünya çapında pek çok ödül almaya  hak kazanan Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. (YEDAŞ), Avrupa İş Ödülleri’nin (European Business Awards- EBA) ‘Çevre ve Kurumsal Sürdürülebilirlik Ödülü Kategorisi’nde finale kaldı.


Yarışmanın birinci aşamasını başarıyla geçen YEDAŞ'ın, ikinci aşama olan halk oylaması için hazırladığı tanıtım videosu, ödül programının internet sitesinde yer almaya başladı. Hem halk, hem de jüri oylamasının olacağı bu süreçte YEDAŞ, Ruban D'Honneur Ödülü sahibi olacak ve Final Jüri Toplantısı'na katılma hakkını elde edecek. Tüm dünyadan dileyen herkesin oylamaya katılabileceği program kapsamında YEDAŞ'ın katılım videosunu izlemek ve oy vermek isteyenler http://www.businessawardseurope.com/vote/detail-new/turkey/14831 linkinden ulaşabiliyor. Oylama 26 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek.


Kurumsal ve operasyonel mükemmellik alanında, 2019 yılında, Avrupa’nın ilk 10 şirketi arasında olma vizyonu doğrultusunda hareket eden ve bu doğrultuda hem ülke çapında, hem de uluslararası platformlarda tüm dikkatleri üzerine çeken Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. (YEDAŞ), başlattığı ‘Mükemmellik’ süreciyle Avrupa ve dünya çapında birçok kez ‘En Prestijli Şirket’ ödüllerini kazandı.


YEDAŞ, “European Business Awards” Ulusal Şampiyonu oldu


Elektrik dağıtım sektöründe bir ilke imza atan YEDAŞ, Türkiye’nin 2015-2016 yılı Avrupa İşletme Ödülleri'nin (European Business Awards- EBA) Ulusal Şampiyonu oldu. Avrupa İş Ödülleri (EBA), “Başarılı, İnovatif, Etik ve Uluslararası Sürdürülebilirlik" prensiplerini aktif bir biçimde sergileyen ve 'En Dinamik ve Heyecan Verici' şirket unvanına sahip olan YEDAŞ'ın bu başarısını tüm Avrupa ile paylaştı.


“Türkiye YEDAŞ ile Ödüle Koşuyor! Sen De Destek Ol!”


YEDAŞ, Avrupa İş Ödülleri’nin ‘Çevre ve Kurumsal Sürdürülebilirlik Ödülü Kategorisi’nde finale kaldı. Yarışmanın birinci aşamasını başarıyla geçen YEDAŞ'ın, European Business Awards'ın ikinci aşaması olan halk oylaması için hazırladığı tanıtım videosu, ödül programının internet sitesinde yer almaya başladı. Tüm dünyadan dileyen herkes oy verebiliyor. Hem halk, hem de jüri oylamasının olacağı bu süreçte YEDAŞ, Ruban D'Honneur Ödülü’nün sahibi olacak ve Final Jüri Toplantısı'na katılma hakkını elde edecek.


“Türkiye, YEDAŞ ile Ödüle Koşuyor! Sen De Destek Ol!” sloganıyla tüm iletişim kanallarını kullanarak paydaşlarına ulaşmayı hedeflediklerini belirten YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu, “Şirketimizin kurumsal olarak kullandığı SMS, sosyal medya, web sitesi ve en önemli paydaşları arasında yer alan medyanın iletişim gücünü kullanarak, tüm paydaşlarımıza ulaşıyoruz” dedi.


“Paydaşlarımızla ilk iletişimi kurduk, web sitemiz kitlendi”


İlk duyurularının web sitesinde tıklanma rekorları kırdığını aktaran Türkoğlu, “Mesajımız gayet açık ve net. Karadeniz’den yükselen enerji devi YEDAŞ, şampiyonluğa koşuyor” dedi. Türkoğlu, sözlerine şöyle devam etti:


“Kurumsal web sitemiz olan www.yesilirmakedas.com üzerinden oylamaya katılabiliyorsunuz. Sorumluluk bölgemizdeki tüm kamu kurum ve kuruluşlara, özel sektör ve çözüm ortaklarımız gibi her alanda iletişim kurduğumuz paydaşlarımıza mail atıldı, oylama süreci anlatılarak, bu yolculuğa ortak olmalarını istendi. Çevre ve Kurumsal Sürdürülebilirlik Ödülü Kategorisi’nde yarışıyoruz. Bu oylama süreci oldukça önemli.  Hem halk hem de jüri oylamasının olacağı bu süreçte YEDAŞ, Ruban D'Honneur Ödülü sahibi olacak ve Final Jüri Toplantısı'na katılma hakkını elde edecek” dedi. 


YEDAŞ'ın katılım videosuna ve oy verme ekranına buradan ulaşılabiliyor:Oylama 26 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek.


Bu haber toplam 1769 defa okundu


YAZARLAR