Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Elektrik Tedarikcinizi Değiştirebilirsiniz
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Elektrik Tedarikcinizi Değiştirebilirsiniz

Elektrik Tedarikcinizi Değiştirebilirsiniz
220PLUS elektrik satın alabileceğiniz, katlanan tasarruflarla dolu bir teklif sunuyor!
16.03.2016 / 13:47

Enerjimagazin-Sizce de elektrik dağıtım şirketinizle aranızdaki resmiyete son vermenin zamanı gelmedi mi? Çünkü Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) yıllık elektrik tüketimi 3.600 kWh ve üzerine çıkan; yani elektrik tüketim bedeli ayda yaklaşık 125 TL üzerinde olan tüketicileri artık “Serbest Tüketici” olarak adlandırmaya başladı. Bu da artık özel elektrik ticaret şirketleri arasından kendi elektrik tedarikçinizi seçebileceğiniz; evinizin, iş yerinizin veya fabrikanızın elektriğini özel elektrik dağıtım şirketlerinden alabileceğiniz anlamına geliyor.

Bu sayede
220PLUS Elektriğin sizler için özel olarak hazırladığı tarifelerden birine geçerek elektrik faturalarınızda maksimum tasarrufa ulaşabiliyorsunuz. Üstelik Doğuş Enerji (DOEN) güvencesiyle 220PLUS’a geçen kullanıcılar indirimli elektrik kullanarak elektrik faturalarında tasarruf ederken aynı zamanda 220PLUS’ın PLUS faydalarından da yararlanıyor. Eğer siz de aşağıdaki Serbest Tüketici ve 220PLUS’lı olma kriterlerini yerine getiriyorsanız, 220PLUS’a geçerek artısı en bol elektrik ile tanışabilir ve indirimli elektrik kullanarak tasarruf etmeyebaşlayabilirsiniz. Elektrik aboneliği sayfasına girerek gerekli bilgileri alabilirsiniz.


Bu haber toplam 2264 defa okundu


YAZARLAR