Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - 220PLUS İle Ucuz Elektrik Mümkün
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

220PLUS İle Ucuz Elektrik Mümkün

220PLUS İle Ucuz Elektrik Mümkün
Ucuz elektrik kullanımına olanak sağlayan 220PLUS markası, Doğuş Enerji güvencesi altında elektrik enerjisi tedarik hizmeti sunuyor.
14.03.2016 / 08:36

Enerjimagazin-İşyerleri ve meskenlerin enerji ihtiyaçlarını gidermek amacıyla ucuz elektrik kullanımına olanak sağlayan 220PLUS markası, Doğuş Enerji güvencesi altında elektrik enerjisi tedarik hizmeti sunmaktadır. Artısı en bol elektrik 220PLUS’a geçen tüketiciler ucuz elektrik kullanarak faturalarında maksimum tasarrufa ulaşır. 220PLUS şahıs ya da kurumların elektrik ihtiyaçları doğrultusunda bir tarife seçmelerini sağlayarak elektrik enerjisi maliyetlerini düşürmekte ve ucuz elektrik satışı gerçekleştirmektedir. Şu andaki tarife oranlarına bakıldığında, 220PLUS’a geçildiğinde, yılda en az bir fatura tutarında, elektrik faturasından tasarruf edilmesi mümkün olmaktadır.


Ucuz Elektrik Kullanımı Mümkün mü?


2016’da revize edilen Serbest Tüketici limiti ile kullanım miktarı 3.600kWh’a düşürülmüştür(aylık yaklaşık 125TL Elektrik faturası bedeli). Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından lisans verilmiş elektrik tedarik şirketleri arasında yer alan 220PLUS, elektrik ihtiyacınıza göre tarifeler sunar ve ucuz elektrik satışı gerçekleştirerek ucuz elektrik kullanımına olanak tanır. Üstelik elektrik faturalarınızda herhangi bir sürpriz ile karşılaşmaz, 220PLUS’ın sizin için oluşturduğu tarife fiyatlarının dışına çıkmazsınız. 220PLUS, artısı en bol ucuz elektrik ile ucuz elektrik kullanırken PLUS avantajlarını da beraberinde yaşarsınız. 220PLUS abonesi olduğunuzda, ne kadar indirim alacağınız ile ilgili hesaplamayı, indirimli elektrik hesaplama sayfasından hesaplayabilirsiniz. Sayfadaki hesaplamayı kullanmadan önce, son 3 aya ait elektrik faturanızı yanınıza almanızı tavsiye ederiz. 220PLUS’a ait ucuz elektrik avantajlarını inceleyebilirsiniz.


Ucuz Elektrik Satışı Nasıl Gerçekleşir?


Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından Serbest Tüketici unvanı verilen kullanıcılar, elektrik tedarikçisini değiştirerek ucuz elektrik kullanımına geçebilir. Böylece aynı miktarda elektrik tüketimi gerçekleştirmesine rağmen daha az elektrik faturası öder. Üstelik ucuz elektrik kullanımına geçiş sürecinde herhangi bir altyapı, kablo veya sayaç değişikliği yapmasına da gerek yoktur. Hiçbir ek ücret ödemenden, 220PLUS başvuru  sayfasından  ya da 444 6 220 numaralı çağrı merkezimize telefon ederek başvuru yapabilir, ucuz elektrik kullanımına siz de hemen başlayabilirsiniz. Başvuru sürecinde sadece e-posta adresinize gelen sözleşmeyi imzalayıp, bir fatura örneği ve TC kimlik numaranız ile birlikte adresimize göndermeniz yeterlidir. 220PLUS artısı en bol Ucuz Elektrik kullanmak bu kadar basit!


Bu haber toplam 1632 defa okundu


YAZARLAR