Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - TEDAŞ Tarihinde Bir İlk
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TEDAŞ Tarihinde Bir İlk

TEDAŞ Tarihinde Bir İlk
TEDAŞ çalışanları “Birlikte Yeni Hedeflere” sloganıyla Antalya’da buluştu.
16.12.2016 / 10:43

Enerjimagazin-Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş (TEDAŞ) çalışanları  “Birlikte Yeni Hedeflere” sloganıyla “TEDAŞ İletişim ve Motivasyon Semineri” için Antalya’da buluştu.TEDAŞ tarihinde ilk kez tüm personelin katılımıyla gerçekleşen etkinlik, Antalya Kemer’de bulunan Akka Hotel’de yapıldı.


Seminerde dünyanın ilk düşünce koçu Münir Arıkan İletişim ve Motivasyon eğitimi verirken, TEDAŞ’ın yeni misyon ve vizyonu ile yeni hedefleri tüm personele anlatıldı. Seminere TEDAŞ’ın Merkez ve Bölge Müdürlüklerinde görevli yaklaşık 1000 personel katıldı.


TEDAŞ’ın yeni dönemdeki misyonu Kaliteli hizmet sunmak amacıyla dağıtım şebekelerini modern bir yönetim anlayışıyla koordine etmek olacak.
Seminerde TEDAŞ Personeline hitap eden Genel Müdür Leventoğlu, “Bugünün önemi büyük. TEDAŞ ailesinin hepsi burada. Sizleri bir arada görmekten dolayı çok mutluyum. TEDAŞ’ta yeni bir yapılanma sürecine girdik, bir noktaya geldik ve bu noktada herkesin kafasındaki soru işaretlerini biliyorum. İnşallah buradan dönerken kimsenin kafasında bir soru işareti kalmayacak. Ben birinci ağızdan sizleri bilgilendireceğim. Yurdun dört bir yanından kalkıp buraya geldiğiniz için çok hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.
TEDAŞ’ta devam eden yeni yapılanma sürecine ilişkin bilgiler veren Leventoğlu, “TEDAŞ’ta üzerinde çalıştığımız yeni yapının temeli kapsam dışılık olacak. Kapsam dışı personeller Daire Başkanı, Genel Müdür Yardımcısı ve hatta Genel Müdür bile olabilecekler. Kapsam dışı personel için bu imkan olacak. Kapsam içi personelin ise mevcut pozisyonlarını koruyacağız. Mevcut pozisyonları boşaldığında yerlerine kapsam dışı personeller gelecek. Yeni uygulamada Kapsam dışı personeller memurluğa geçemeyecekler. Amaç memurların kapsam dışına geçmelerini teşvik etmek. Yeni dönemde tüm yetki Yönetim Kurulunda olacak ama görevde yükselme konusunda mutlaka sınav olacak. Bununla ilgili mevzuat iç yönetmeliklerle belirlenecek.
TEDAŞ’ta personel yapısının yüzde 45’inin mühendislerden, yüzde 30’unun teknikerlerden, yüzde 25’inin de idari personellerden oluşmasını amaçlıyoruz. TEDAŞ’ta işinin gereği doğal olarak teknik arkadaşların sayısal adedinin fazla olması esastır ama teknik personeller ön plana çıkarılıyor şeklindeki yaklaşımlar doğru değil, kabul etmiyoruz.
Yeni yapılanma ile ilgili olarak çalışmalarımız son aşamaya geldiğinde karar vermeden önce mutlaka sizlerle tekrar bir araya gelerek son kararı vereceğiz. Dedikodulara kulağınızı tıkamanızı ve işinize yoğunlaşmanızı önemle rica ediyorum. Yeni misyon ve yeni vizyonumuzla, yeni hedeflere hep birlikte yürüyeceğiz dedi.
TEDAŞ çalışanları, Genel Müdür Leventoğlu’nun konuşmasının ardından hep bir ağızdan “elektrik dağıtım sektörüne yeniden vizyon kazandırmak için yılmadan, yorulmadan çalışmaya söz verdiler.
Seminerin sonunda son derece mutlu olan ve Leventoğlu ile fotoğraf çektiren çalışanlar, TEDAŞ tarihinde ilk kez tüm personeli bir araya getiren etkinlik nedeniyle Leventoğlu’na teşekkür ettiler.
Sosyal medya üzerinden memnuniyetini dile getiren bazı çalışanlar da "Bizlere, TEDAŞ'ın bir aile olduğunu, bizlerin de TEDAŞ ailesinin birer ferdi olduğumuzu hissettiren Genel Müdürümüze güzel bir hafta sonu yaşattığı için teşekkür ediyoruz" dediler.
Bu haber toplam 7299 defa okundu
YORUMLAR
TOLGA BAĞCI: 
"BİRLİKTE YENİ HEDEFLERe"
TEDAŞ AİLESİNİN MENSUBU OLDUĞUM İÇİN GURUR DUYUYORUM BU ORGANİZASYONU HAZIRLAYAN BAŞTA GENEL MÜDÜRÜMÜZ SN HALİL İBRAHİM LEVENTOĞLU VE DEĞERLİ YARDIMCILARINA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM:
13.12.2016 / 16:37
Fatih: 
"Gururluyum"
Genel Müdürüm sizin gibi mütevazi kişilikli bir insanla birlikte çalıştığım için, TEDAŞ ailesinin bir ferdi olduğum için çok gururluyum. Masa masa gezerek her birimizle ayrı ayrı ilgilendiniz. Hafta sonu yaşadığımız herşey bizleri inanılmaz mutlu etti. Sağolun varolun
12.12.2016 / 00:00


YAZARLAR