Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - SEDAŞ Esnafın Yüzünü Güldürdü
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SEDAŞ Esnafın Yüzünü Güldürdü

SEDAŞ Esnafın Yüzünü Güldürdü
SEDAŞ, Gebze Eski Çarşı mevkiinde yeraltı kablolarının değişimini sağladı ve esnafın yüzünü güldürdü.
03.01.2017 / 11:09

Enerjimagazin-Gebze merkezde Hacı Halil Mahallesi Eski Çarşıda yer alan esnafın elektrik altyapısından kaynaklanan gerilim düşümü ve sık sık oluşan arıza sorununa SEDAŞ kalıcı çözüm için müdahale etti.


SEDAŞ Gebze Belediyesine kazı bedellerini yatırarak, gerekli izinleri alıp kazma vurduğu Eski Çarşı mevkiinde yeraltı kablolarının değişimini sağladı ve esnafın yüzünü güldürdü.


Gebze Hacı Halil Mh Eski Çarşı -Yazı(2).jpg görüntüleniyor


Enerji yükünü kaldırmayan ve sık arıza vermeye başlayan kablolar nedeniyle işyerlerinde mağduriyet yaşamaya başlayan esnafın imdadına SEDAŞ yetişti ve yatırım çalışması kapsamında yeraltı kablolu yeni tesis çalışmasını acilen başlatarak, yaptığı acil müdahale ile yeni yeraltı kablolu tesisi devreye aldı. 


Gebze Yeraltı Çalışması.jpg görüntüleniyor


Çevre sakinlerinin daha kaliteli enerji kullanması için SEDAŞ’ın kalıcı çözüm bulmaya dönük çalışması ve müşteri memnuniyetine odaklı yaklaşımı nedeniyle çevre esnafta sorunun çözülmesinden dolayı SEDAŞ’a teşekkür etti. Yetkililer kazı yapılan kaldırımda parke çalışmasının Belediye ekiplerince yapılacağını belirttiler. SEDAŞ’ta Belediye yetkililerine acil müdahale için verdikleri desteğe teşekkür etti.


Bu haber toplam 1038 defa okundu


YAZARLAR