Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Aydem ve Gediz Elektrik İstihdamını Artırdı
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Aydem ve Gediz Elektrik İstihdamını Artırdı

Aydem ve Gediz Elektrik İstihdamını Artırdı
Aydem ve Gediz Elektrik istihdamını artırarak ödül almaya devam ediyor
10.01.2017 / 10:39

Enerjimagazin-Bu yıl 19.'uncusu düzenlenen "Türkiye'nin En Büyük 500 Özel Şirketi" konulu araştırmada Gediz Elektrik, "İstihdamını En Çok Artıran Şirketler" arasında yer aldı.


Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş.'yi temsilen Bereket Enerji Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı'ya İstanbul'da düzenlenen törende ödül takdim edildi. Araştırmada şirketler, ciro, kârlılık, ihracat ve istihdam rakamlarına göre değerlendirildi.


Toplamda 8 dalda 24 ödül verilen törende Gediz Elektrik, "İstihdamını En Çok Artıran Şirketler" arasında yer aldı. Ayrıca bir Bereket Enerji Grubu şirketi olan Yatağan Termik Enerji Üretim A.Ş. de "Cirosunu En Çok Artıran Şirketler" arasında yer aldı. Geçtiğimiz yıl yine bir Bereket Enerji iştiraki olan Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş. Capital Dergisi'nin aynı araştırmasında 'İstihdamını En Çok Artıran Şirketler' arasında birinci olmuştu.


Aydem Elektrik ve Gediz Elektrik, Bereket Enerji Grubu'nun perakende satış şirketleri olarak İzmir, Manisa, Aydın, Denizli ve Muğla illerinde 4,8 milyon müşterisine sürekli, kaliteli ve düşük maliyetli elektrik hizmetini sunma amacıyla faaliyet göstermektedir.

Bu haber toplam 2166 defa okundu


YAZARLAR