Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - BEDAŞ Genel Müdürlüğüne Murat Yiğit Getirildi
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BEDAŞ Genel Müdürlüğüne Murat Yiğit Getirildi

BEDAŞ Genel Müdürlüğüne Murat Yiğit Getirildi
BEDAŞ Genel Müdürlüğü görevine Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş (AEDAŞ) Genel Müdürü Murat Yiğit getirildi.
25.01.2017 / 12:20

Enerjimagazin- Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş (BEDAŞ) Genel Müdürlüğü görevine Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş (AEDAŞ) Genel Müdürü Murat Yiğit getirildi.


CLK Holding’te devam eden ayrışma kapsamında, Holding tarafından işletilen Elektrik Dağıtım şirketlerinin yönetimlerinde değişimler yaşanıyor.


www.enerjimagazin.com'un edindiği bilgilere göre, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş (BEDAŞ) Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, 23 Ocak Pazartesi (Bugün) itibarıyla görevini Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş (AEDAŞ) Genel Müdürü Murat Yiğit’e devrederek kurumdan ayrıldı.


BEDAŞ Genel Müdürlüğü görevine getirilen Murat Yiğit, BEDAŞ’ta daha önce İşletme Müdürü olarak görev yaptı. Daha sonra AYEDAŞ Genel Müdür Yardımcılığına atanan Yiğit, AYEDAŞ’ın özelleştirilmesinin ardından ENERJİSA’da kısa bir süre AR-GE Koordinatörü olarak görev yaptıktan sonra Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş(AEDAŞ) Genel Müdürlüğü görevine getirilmişti.


www.enerjimagazin.com ailesi olarak, BEDAŞ Genel Müdürü olarak atanan Murat Yiğit’e yeni görevinde başarılar dileriz.


Bu haber toplam 7741 defa okundu


YAZARLAR