Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Enerji Bakanlığı Personel Alım Sınavını Kazanan İsimleri Açıkladı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Enerji Bakanlığı Personel Alım Sınavını Kazanan İsimleri Açıkladı

Enerji Bakanlığı Personel Alım Sınavını Kazanan İsimleri Açıkladı
Enerji Bakanlığı, “Sözleşmeli Bilişim Personeli” alımı için yapılan sözlü sınavında başarılı olan adayların isimlerini açıkladı.
13.03.2017 / 20:15

Enerjimagazin-Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, “Sözleşmeli Bilişim Personeli” alımı için 09-10 Ocak tarihlerinde yapılan sözlü sınavında başarılı olan adayların isimlerini açıkladı.


Bakanlık’tan yapılan açıklamaya göre 09-10 Ocak tarihlerinde yapılan sözlü sınavda katılan “Ağ Uzmanı ve Proje Yöneticisi" Pozisyonu için sınava giren adaylardan sadece iki kişi başarılı olurken Sistem Uzman, Kıdemli Bilgi Güvenliği Uzmanı, Veri Tabanı Yönetimi Uzmanı, Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı” Pozisyonları için sınava giren hiçbir aday başarılı olamadı.


Sözleşmeli Bilişim Personeli sözlü sınavında başarılı olan adayların; “Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas Ve Usuller Hakkında Yönetmelik” in 9 uncu maddesinin birinci fıkrası gereğince, en geç on iş günü (14.03.2017 mesai bitimine kadar) içerisinde aşağıda belirtilen dilekçe ve ekinde atanmalarına esas belgeleri teslim etmek üzere Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekiyor.

Sözleşmeli Bilişim Personeli Sınav Sonuç Listesi için tıklayınız.

İstenilen Belgeler Şu Şekilde:

1- Dilekçe için tıklayınız.

2- Nüfus Cüzdanı Aslı (Fotokopisi Bakanlığımızca Tasdik Edilerek Aslı İade edilecektir.)

3- 4.5x6 cm ebadında 6 adet vesikalık fotoğraf

4- Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu için tıklayınız. (Bilgisayarda doldurulup elektronik ortamda flash bellek, vb. bir araç ile getirilecektir. Müracaat esnasında Bakanlıkta çıktısı alınacak ve dilekçe ekine konulacaktır.)

5- Mal Bildirimi Beyannamesi için tıklayınız. (Çıktısı tek sayfaya arkalı önlü alınarak doldurulacaktır.)

6- Askerlik Durum Belgesi.

7- 657 sayılı devlet memurları kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamını yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmadığına dair Sağlık Raporu (Hastanelerin Psikiyatri Polikliniklerinden alınacaktır.)


Bu haber toplam 1701 defa okundu


YAZARLAR