Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - ELDER'in Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Serhat ÇEÇEN Oldu
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ELDER'in Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Serhat ÇEÇEN Oldu

ELDER'in Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Serhat ÇEÇEN Oldu
ELDER Yönetim Kurulu Başkanlığın IC İÇTAŞ Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Çeçen seçildi.
20.03.2017 / 23:10

Enerjimagazin-IC İÇTAŞ Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Çeçen ELDER'in yeni Yönetim Kurulu Başkanı oldu.


Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (ELDER) 8. Olağan Genel Kurulu’nda Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilen IC İÇTAŞ Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Çeçen, Yönetim Kurulu Başkanlığını Nihat Özdemir’den devraldı. 


ELDER 8. Genel Olağan Genel Kurulu Ankara’da gerçekleştirildi. Genel Kurul sonrasında yönetim kurulu seçimi gerçekleştirildi. Seçim sonuçlarına göre IC İÇTAŞ Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Çeçen ELDER'in yeni Yönetim Kurulu Başkanı oldu.


AKSA Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Arslan ile EnerjiSA CEO’su Kıvanç Zaimler ise ELDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları olarak seçildiler.


Genel Kurul sonrası açıklamalarda bulunan ELDER'in yeni Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Çeçen şunları söyledi:


“Elektrik sektörünün çatı örgütü olan ELDER yeni dönemde de vatandaşlarımıza yeterli, kesintisiz, kaliteli ve makul bedelle elektrik tedarik etmek misyonuna uygun politikalar geliştireceğiz. Tüketici odaklılık elektrik dağıtım sektörü gibi bir kamu hizmetinde tercih değil zorunluluktur. Ülkemizde elektrik hizmetlerinin sürdürülebilirliği için yatırımlarımıza son hızla devam edeceğiz. Elektrik dağıtım sektöründe iş kalitesi, müşteri memnuniyeti konularında kurumsallaşma çalışmalarını hızlandıracağız.”1975 yılı Ankara doğumlu Serhat Çeçen, yükseköğrenimini Ankara Hacettepe Üniversitesi ve A.B.D.’de işletme dalında tamamladı. Lisans eğitiminde özellikle uluslararası finansman konusunda uzmanlaştı. Serhat Çeçen, IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding bünyesindeki enerji, inşaat, turizm, altyapı yatırımları ve sanayi sektörlerinde faaliyet gösteren şirketlerde farklı pozisyon ve fonksiyonlarda görev aldı. Serhat Çeçen, IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding bünyesinde turizm, ulaştırma altyapı ve enerji sektörlerin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürüyor.


www.enerjimagazin.com ailesi olarak ELDER Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilen Serhat Çeçen ile ELDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları olarak seçilen Yaşar Arslan ve Kıvanç Zaimler'e yeni görevlerinde başarılar dileriz.


Bu haber toplam 3656 defa okundu


YAZARLAR