Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - EÜAŞ Genel Müdür Yardımcılığı Görevine Mücahit Alkan Atandı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

EÜAŞ Genel Müdür Yardımcılığı Görevine Mücahit Alkan Atandı

EÜAŞ Genel Müdür Yardımcılığı Görevine Mücahit Alkan Atandı
EÜAŞ Genel Müdür Yardımcılığı görevine Mücahit Alkan atandı.
15.04.2017 / 09:25

Enerjimagazin-Elektrik Üretim A.Ş (EÜAŞ) Genel Müdür Yardımcılığı görevine Mücahit Alkan atandı.


Görevinden ayrılan EÜAŞ Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Biçer’in yerine Vekaleten atanan Mücahit ALKAN, EÜAŞ Genel Müdür Yardımcılığı makamında, EÜAŞ Genel Müdürü Nevzat ŞATIROĞLU’nun da katılımıylayapılan devir teslim töreni ile görevi Biçer’den devraldı.




Törene; Genel Müdür Nevzat ŞATIROĞLU’nun yanı sıra, Genel Müdür Yardımcıları Murat Zekeriya AYDIN, İrfan YILMAZ ve Nurettin KULALI ile Destek Hizmetleri Daire Başkanı Fatma Merih KARAKAYA, Bilgi İşlem Daire Başkanı Aydoğan ÇAKMAK, Mali İşler Daire Başkanı Yener ŞAHİN ve İnsan Kaynakları Daire Başkanı V. Ramazan BOZKURT, Özel Kalem Müdürü Yasemin İÇYER, Yönetim Kurulu Büro Müdürü Nuray KOÇAK ile Genel Müdür Danışmanları Ömer Fatih KEHA ve Ali Ekrem ASLAN katıldı.




Devir teslim töreninde konuşan ŞATIROĞLU, EÜAŞ’ta görevi süresince yapmış olduğu çalışmalardan ve değerli katkılarından dolayı Mehmet BİÇER'e teşekkür ederek, göreve yeni atanan Mücahit ALKAN'a başarılar diledi.




Törende konuşan Mehmet BİÇER ise görev yaptığı süre içerisinde EÜAŞ’ın gelişmesini ve büyümesini sağlamak için birlikte çalıştığı tüm teknik ve idari personele teşekkür ederek, görevi devralan Mücahit ALKAN'a başarılar diledi.




Görevi devralan Mücahit ALKAN ise yaptığı konuşmada; kendisini bu göreve layık gören EÜAŞ Genel Müdürü Nevzat ŞATIROĞLU'na teşekkür ederek, bu zamana kadar yapmış olduğu çalışmalardan dolayı Mehmet BİÇER'i kutladı. Biçer, bundan sonra EÜAŞ’ı daha da ileri taşımak için tüm gücüyle çalışacağını belirtti.


Bu haber toplam 9609 defa okundu


YAZARLAR