Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Sepaş Enerji, Web Sitesini Yeniledi
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sepaş Enerji, Web Sitesini Yeniledi

Sepaş Enerji, Web Sitesini Yeniledi
Türkiye genelinde 1,6 milyon elektrik kullanıcısına elektrik tedarik hizmeti veren Sepaş Enerji web sitesini yeniledi.
26.05.2017 / 10:54

Enerjimagazin-Türkiye genelinde 1,6 milyon elektrik kullanıcısına elektrik tedarik hizmeti veren Sepaş Enerji web sitesini yeniledi.


Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından Akkök Holding ve Avrupa’nın 10 büyük enerji şirketi arasında gösterilen CEZ Group’un stratejik ortaklığıyla hizmet veren Sepaş Enerji, kurumsal web sitesini yenileyerek dijitalleşme sürecinde önemli bir adım attı. http://www.sepas.com.tr adresinden ziyaret edilen websitesi, kullanıcı dostu tasarımı ile dikkat çekiyor.


Ziyaretçilerin istediği içeriğe kolayca ulaşmasını sağlayan internet sitesinde, indirimli elektrik fırsatları ve avantajlı kampanyalardan haberdar olunabileceği gibi “online işlemler” ve “teklif al” işlemleri de gerçekleştirilebiliyor.


Müşteri memnuniyeti ve deneyimini çalışmalarının odağına alan Sepaş Enerji, web sitesinde yer verdiği “müşteri hizmetleri” bölümü ile de bilgi bankası, ödeme kanalları, hizmet merkezleri gibi farklı konularda site ziyaretçilerini bilgilendiriyor. Sepaş Enerji ayrıca duyurular, basın bültenleri, e-bültenler ve teknoloji, eğlence, tasarruf, yaşam tarzı gibi kategorilerde yer alacak blog sayfası ile gündemden haberdar ederek eğlenceli içerik hizmeti sağlayacak. Web sitesi kullanıcıların erişilebilirliğini arttırabilmek için mobil cihazlara uyumlu olarak tasarlandı.


Bu haber toplam 1042 defa okundu


YAZARLAR