Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - UEDAŞ Çalışanlarından Örnek Bir Kampanya Daha
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

UEDAŞ Çalışanlarından Örnek Bir Kampanya Daha

UEDAŞ Çalışanlarından Örnek Bir Kampanya Daha
UEDAŞ, Kızılay işbirliği ile kök hücre bağışı konusunda kampanya başlattı.
18.07.2017 / 23:23

Enerjimagazin-Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş (UEDAŞ), Kızılay işbirliği ile kök hücre bağışı konusunda kampanya başlattı.


Daha önce Kızılay yararına konser etkinliği düzenleyerek taktir toplayan UEDAŞ çalışanları, bu sefer de Kızılay işbirliği ile  kök hücre bağışı konusunda kampanya başlattı .  Kampanya kapsamında gönüllü donör olmayı kabul eden UEDAŞ çalışanlarından, Bursalı lösemi hastası Ela başta olmak üzere diğer tüm hastalar için kök hücre (ilik) numunesi toplanıyor.
UEDAŞ Genel Müdürlüğü, Kök hücre konusunda bilinçlendirme ve farkındalık sağlamak amacıyla, tüm vatandaşlarım sosyal medyada #elayadonörol hastagi altında kampayaya katılmaya davet ediyor.


UEDAŞ’ın Merinos’ta bulunan Genel Müdürlük binasında Kemal Akın Toplantı salonunda gerçekleştirilen etkinlikte gönüllü donör olmayı kabul eden UEDAŞ çalışanlardan kan örnekleri alınıyor. Alınan kan örnekleri üzerinde gerekli testler tamamlanarak, sonuçları uygun çıkan bağışçıların verdiği kan örneği ile ilik bekleyen başta Bursalı Ela olmak üzere diğer hastalara el uzatılmış olacak.
UEDAŞ, sosyal sorumluluk projelerinden biri olan kan bağışı kampanyasını Kızılay işbirliği ile belli periyotlarla düzenliyor. Ayrıca UEDAŞ’ın hizmet verdiği Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da periyodik olarak kan bağışında bulunuyor.


Bu haber toplam 2424 defa okundu


YAZARLAR