Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - ÇEDAŞ'tan Sigarayı Bırakan Personeline Altın
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ÇEDAŞ'tan Sigarayı Bırakan Personeline Altın

ÇEDAŞ'tan Sigarayı Bırakan Personeline Altın
ÇEDAŞ, sigarayı bırakan şirket personelini çeyrek altınla ödüllendirilecek.
17.08.2017 / 18:35

Enerjimagazin-ÇEDAŞ tarafından başlatılan “Sağlınız Altın Değerinde” projesi kapsamında sigarayı bırakan şirket personeli çeyrek altınla ödüllendirilecek. Kurum çalışanlarının sigarayı bırakmalarını özendirmek amacıyla başlatılan proje Yeşilay Derneği Sivas Şubesi’nin destekleri ile hayata geçirilecek.


Sivas, Tokat ve Yozgat’ta tüketicilerine kaliteli, kesintisiz ve sürekli elektrik dağıtım hizmeti sağlamak için yatırım, tesis ve Ar-Ge çalışmalarına hız kesmeden devam eden Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), çalışanlarına yönelik projelerle farkındalık oluşturmaya devam ediyor.


“Sigarayı Bırak Hayatına Enerji Kat” sloganı ile Sağlınız Altın Değerinde projesini başlatan ÇEDAŞ, sigarayı bırakan personelini 2 çeyrek altınla ödüllendirecek. Proje hakkında bilgi veren ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, “Sigara; kanser, kalp ve akciğer hastalıkları başta olmak üzere birçok sağlık sorununun başlıca nedenlerinden biridir. Bu nedenle çalışanlarımızın yaşam kalitesine katkı sağlamak ve sigaranın sağlığa zararlarına dikkat çekmek amacıyla ‘Sağlınız Altın Değerinde’ projesini başlattık. Sigarayı bırakmayı düşünen personelimizi motive etmek ve mesai arkadaşlarımızı sigarayı bırakmaya özendirmek için bir de ödül belirledik. Proje kapsamında sigarayı bırakan arkadaşlarımıza 2 çeyrek altın hediye edeceğiz” dedi.


Proje kapsamında Yeşilay Derneği Sivas Şubesi tarafından sigarayı bırakmak isteyen ÇEDAŞ personeline bir seminer de verileceğini dile getiren Akboğa, ödül törenin 9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü’nde yapılacağını belirtti.


Bu haber toplam 1517 defa okundu


YAZARLAR