Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - ÇEDAŞ Bayramda 450 Personeli İle Sahada Olacak
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ÇEDAŞ Bayramda 450 Personeli İle Sahada Olacak

ÇEDAŞ Bayramda 450 Personeli İle Sahada Olacak
ÇEDAŞ, Kurban Bayramı tatilinde abonelerinin herhangi bir mağduriyet yaşamaması için gerekli tedbirleri aldı.
30.08.2017 / 09:04

Enerjimagazin-ÇEDAŞ, müşteri odaklı çalışmaları kapsamında yatırım, tesis, bakım ve onarım çalışmalarına hız kesmeden devam ederken, Kurban Bayramı tatilinde abonelerinin herhangi bir mağduriyet yaşamaması için gerekli tedbirleri aldı.


Sivas, Tokat ve Yozgat’ta abonelerine kaliteli, kesintisiz ve sürekli elektrik dağıtım hizmeti sunma hedefi ile yatırım, tesis ve bakım-onarım çalışmalarını aralıksız sürdüren Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), Kurban Bayramı tatilinde planlı elektrik kesintilerine ara verecek. Hizmet bölgesindeki 52 bin kilometrekarelik alanda bayram öncesi enerji nakil hatlarının ve şebekelerin büyük bir bölümünde bakım ve onarım çalışmalarını tamamlayan ÇEDAŞ, hizmet bölgesindeki 930 bin abonesinin daha kaliteli hizmet alması için çalışmalarına devam edecek. Bayram tatili boyunca elektrik dağıtım hizmetinde herhangi bir aksama olmaması ve müşterilerinin mağduriyet yaşamaması için ekipman ve personel planlamasını da önceden yaparak tüm tedbirleri alan ÇEDAŞ, bayramda 450 personeli ile 7/24 sahada olacak.


Kurban Bayramı tatilinde elektrik dağıtım hizmetinde herhangi bir sorun yaşamaması için gerekli önlemleri aldıklarını dile getiren ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, “Kurban Bayramı süresince müşterilerimizin mağdur olmaması, huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmeleri için özellikle elektrik tüketiminin yoğun olduğu bölgelerdeki şebekelerde bakım-onarım çalışmalarımızı tamamlayarak saha ekiplerimizin planlamasını 24 saat çalışma esasına göre düzenledik. Tüketicilerimiz olası arızalara karşı ihbar ve şikâyetlerini Alo 186 Çağrı Merkezimiz ve 0 552 186 0 186 numaralı WhatsApp Destek Hattımıza iletebilirler” dedi.


Kurban Bayramı’nın herkese sağlık ve mutluluk getirmesi temennisinde bulunan Genel Müdür Akboğa, “Başta tüketicilerimiz ve personelimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımıza enerji dolu bir bayram geçirmelerini temenni ederek Kurban Bayramlarını kutluyorum” ifadelerini kullandı.


Bu haber toplam 1487 defa okundu


YAZARLAR