Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Yürüyen Ayaklar Seyahat Bloğu’ndan TREDAŞ’a Teşekkür
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Yürüyen Ayaklar Seyahat Bloğu’ndan TREDAŞ’a Teşekkür

Yürüyen Ayaklar Seyahat Bloğu’ndan TREDAŞ’a Teşekkür
Sosyal sorumluluk alanında da çalışmalarını aralıksız sürdüren TREDAŞ'a teşekkür plaketi verildi.
14.09.2017 / 18:04

Enerjimagazin-Trakya’da elektriği kaliteli, sürekli ve yeterli verme sorumluluğunun yanında, sosyal sorumluluk alanında da çalışmalarını aralıksız sürdüren Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), çeşitli alanlarda sağladığı desteğin sonuçlarını başarılı bir şekilde alıyor.


TREDAŞ, Aile Sosyal Politikalar Tekirdağ İl Müdürlüğü ve Yürüyen Ayaklar Seyahat Bloğu işbirliği ile gerçekleştirilen Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağlı yurt ve Sevgi Evlerinde kalan 20 çocuğa, Edirne’nin Keşan ilçesinde bulunan İbrice Limanı’nda bir günlük dalış eğitimi verilmesinin ardından Yürüyen Ayaklar Seyahat Bloğu Bloğu Faaliyet Sorumlusu Uğur Şimşekkaya tarafından TREDAŞ Dağıtım Grup Direktörü Reşit Bilgili’ye teşekkür plaketi takdim edildi.


Bilgili, plaketin takdim edilmesinin ardından yaptığı konuşmada, TREDAŞ’ın elektrik dağıtım hizmetinin yanında, bölgesindeki sosyal faaliyetlere de katkı sağlama görevi olduğunu söyledi.


Reşit Bilgili, “Faaliyet alanımızdaki Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’da elektriği kaliteli ve sürekli dağıtmamızın yanında çeşitli sosyal sorumluluk faaliyetlerine de destek vermeyi görev ediniyoruz. Çocuklarımızın ruhen ve bedenen gelişmelerine katkı sağlayacak bu gibi etkinliklere desteklerimiz sürecek” dedi.


Şimşekkaya da konuşmasında şu ifadelere yer verdi:


“Devlet korumasındaki çocuklarımız için projemize destek olan TREDAŞ’a teşekkür edip plaketimizi sunduk. TREDAŞ’ın desteği çocuklarımıza farklı bir dünyanın kapılarını araladı. Bize güvenlerine ve her zaman yanımızda oldukları için gurubum adına teşekkür ederim.

Bu haber toplam 58222 defa okundu
YORUMLAR
Kemal beziroğlu: 
"Kemer beydağları Güneş enerjisi"
Ali Ağaoğlu'na Mektup Antalya Kemer beydağlarında yüzde 80 verimle elektirik üretecek bir Güneş rüzgar enerji santral modeli hazırladım. Yılın her mevsimi Güneş gören çıplak yüksek beydağları sıradağlarından 10 000 mw saat e dek elektirik üretmek mümkündür. Hazırladığım yeni sürtünmesiz yarı manyetik yuvalı pervane modeli ve enerji toplama biçimi ise rüzgar kanatlarından alınan verimi çok arttırmaktadır. Sürekli yatırım ekleme kapasite arttırımına olanak tanımaktadır. Yatırım maliyetini düşürmektedir. Güneş ve rüzgar santrallerinin en önemli sorunu olan doğal enerjinin kontrol edilememesi ara depolama ve yeniden çevrim maliyetlerini çözmektedir. Güneş battığında ve rüzgar esmediğinde dahi kabul edileilir kapasitede enerji üretimine devam etmektedir. Rüzgar ve Güneş panelleri yüzde 7 16 verim ile çalışmaktadır. Güneş ve rüzgar a aşırı bağımlıdır. Modelim çevreci enerjide karlılık ve verimlilik konusunda devrim getirecektir. Ulusal ve uluslararası yatırım çekecektir. Tanıtım tasarım çalışma ortamı konusunda destek arıyorum. Sizden detaylı çalışma için görüşme talep ediyorum. Medyada yayınlanan çalışmam Zonguldak Pusula gazetesi Bu proje Zonguldakı uçurur. Örnek çalışmalarım : newscienceway.blogspot.com ve enerjimerkezim.blogspot.com Mail adresim sorgulayaninsanlara@gmail.com Kemal beziroğlu Alıcı fax 0216 687 71 48
16.10.2017 / 13:11


YAZARLAR