Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - ÇORUH EDAŞ Muhtarlar Gününü Kutladı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ÇORUH EDAŞ Muhtarlar Gününü Kutladı

ÇORUH EDAŞ Muhtarlar Gününü Kutladı
ÇORUH EDAŞ, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
27.10.2017 / 11:46

Enerjimagazin-Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇORUH EDAŞ) 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Muhtarlar Günü vesilesiyle mesaj yayımlayan ÇORUH EDAŞ köy ve merkez mahalle muhtarlarının gününü tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi. Şirket yetkilileri tarafından yapılan açıklamada: “Çoruh EDAŞ olarak 19 Ekim Muhtarlar Günü’nüzü en içten dileklerimizle kutlar, halkımıza hizmette bize en büyük desteği ve katkıyı sağlayan siz değerli muhtarlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.


Çoruh EDAŞ olarak gücümüzü bu ülkeden ve halkımızdan alıyoruz. Bizim için müşterilerimize en iyi şekilde hizmet etmek ve bu hizmetin kalitesini hep daha iyiye ve yukarı taşıyacak şekilde çözüm üretmek, her zaman önceliğimiz. Muhtarlarımız, vatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerini belirleyerek yapılacak olan Kamu Hizmetlerinin daha hızlı, etkin ve verimli bir şekilde yerine getirilmesi noktasında mühim bir görevi üstlenmektedirler. Bu anlamda sizlerle de düzenli olarak toplantılar düzenliyor; bölgemizin sorunlarını, önerilerini, beklenti ve taleplerini bizzat sizler vasıtasıyla dinleme ve çözüm üretme fırsatına sahip oluyoruz. Şehir merkezlerindeki müşterimizden en uzaktaki müşterimize kadar tüm tüketicilerimize 7 gün 24 saat, sürekli ve kesintisiz hizmet götürme amacıyla gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda sizlerin katkısı ve gösterdiği işbirliği bizler için çok kıymetli. bu anlamlı günün halkımıza ve görevlerini büyük bir özveriyle yerine getiren tüm muhtarlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz.”ifadelerine yer verildi.


Bu haber toplam 913 defa okundu


YAZARLAR