Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım'ın Mobil Uygulaması Beğeni Topluyor
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım'ın Mobil Uygulaması Beğeni Topluyor

ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım'ın Mobil Uygulaması Beğeni Topluyor
ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım Şirketlerinin ücretsiz mobil uygulaması beğeni topluyor.
11.11.2017 / 11:14

Enerjimagazin-Ege’de 5 ilde tüketicileri kaliteli ve kesintisiz enerjiyle buluşturan ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım Şirketlerinin ücretsiz mobil uygulaması beğeni topluyor. Tüketiciler, mobil uygulama sayesinde anlık elektrik arızalarını ve sokak aydınlatma arızalarını hızlı bir şekilde bildirirken yatırım ve bakım çalışmaları kapsamında yapılan planlı kesintiler hakkında bilgi alabiliyor.


“8,6 Milyon Kişinin Hayatını Aydınlatıyoruz”


Aydın, Denizli, Muğla, İzmir ve Manisa illerinde yaklaşık 8,6 milyon kişinin hayatını aydınlatan ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım; teknolojik yatırımlarla hizmet kalitesini ve tüketici memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için çalışıyor. Tüketiciler için hazırlanan ve ücretsiz olan mobil uygulama da, bu yolda atılan adımlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.


Faydalı Uygulama, Kolay İhbar, Hızlı Müdahale


Tüketiciler uygulamayı IOS veya Android işletim sistemli tüm cihazlara indirerek ücretsiz olarak kullanabiliyor. Son derece kolay ve bir o kadar da faydalı olan uygulama sayesinde tüketiciler yatırım ve bakım çalışmaları için yapılan planlı elektrik kesintileri hakkında bilgi alabiliyor, anlık elektrik arızalarını ve sokak aydınlatma arızalarını bildirebiliyorlar. Uygulamayı kullanan tüketiciler tesisat bilgilerini uygulamaya bir kez tanımladıklarında daha sonraki ihbarlarda adres bilgilerini girmelerine gerek kalmaksızın adresi otomatik oluşturuluyor.


ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım İcra Kurulu Başkan Vekili Metin Demirdağ konu hakkında şunları söyledi. “Kurumsal web sitelerimiz ve sosyal medya hesaplarımız ile alternatif iletişim kanalları sunarak tüketicilerimize en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisindeyiz. Sunduğu faydalar neticesinde mobil uygulamamız da çok beğenildi, her geçen gün indirilme sayısı hızla artıyor.”


Bu haber toplam 1639 defa okundu


YAZARLAR