Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Limak Uludağ Elektrik Bursa’da Üç Yetkili İşlem Merkezi Açtı
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Limak Uludağ Elektrik Bursa’da Üç Yetkili İşlem Merkezi Açtı

Limak Uludağ Elektrik Bursa’da Üç Yetkili İşlem Merkezi Açtı
Limak Uludağ Elektrik, Bursa’da Demirtaş, Yavuz Selim ve Dikkaldırım Limak Uludağ Elektrik N Kolay Yetkili İşlem Merkezlerini açtı.
11.11.2017 / 11:16

Enerjimagazin-Müşteri memnuniyeti odaklı yenilikçi yaklaşımları ile enerji sektöründe yatırımlarını hızla sürdüren Limak Uludağ Elektrik, Bursa’da Demirtaş, Yavuz Selim ve Dikkaldırım Limak Uludağ Elektrik N Kolay Yetkili İşlem Merkezlerini açtı.


Limak Uludağ Elektrik N Kolay Yetkili İşlem Merkezi Demirtaş açılışına AK Parti İl Yönetiminden Bülent Kandemir,  İlçe Başkanı Ali Yılmaz, Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Kenan Akan, Nilüfer Belediye Başkan Danışmanı Sibel Özer, Yavuz Selim açılışına Yıldırım Kaymakamı Mehmet Aydın, muhtarlar, Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, Osmangazi Bölge Yönetmeni Sıtkı Ceyhun Ayabakan, Yıldırım Bölge Yönetmeni Engin Yıldırım, N Kolay Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Şahin, Genel Müdür Haluk Yum ve misafirler katıldı.


İşlem merkezleri ile daha yaygın hale gelmeyi amaçladıklarını belirten Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac; ulaşılabilirlik anlamında önemli adımlar attıklarını ifade etti. Görevli tedarik şirketi olarak Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da yatırımlarını sürdürdüklerini ve müşteri memnuniyetini önemsediklerini vurgulayan Aytac; “Hedefimiz; müşterilerimizin, hizmetlerimize daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmasını sağlamak. Bu sebeple hizmetlerimizi müşterilerimizin evlerine en yakın noktaya götürmeye çalışıyoruz ve yatırımlarımızı bu yönde hayata geçiriyoruz. Dört ilde 100’ün üzerinde işlem merkezimiz bulunmaktadır. Bunun yaklaşık yarısı Bursa’dadır. İşlem merkezlerinde, müşterilerimiz herhangi ek bir ücret ödemeden YİM’lerde tahsilat başta olmak üzere fatura ödeme, abonelik, indirimli elektrik, avantajlı tarifelerden yararlanma gibi birçok işlemi gerçekleştirebilirler ”dedi.


YİM’ler aracılığıyla tüketicilerin, EPDK Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun belirlediği serbest tüketici limiti olan yıllık 2400 kWh ve üzerinde (aylık 81 TL üzeri elektrik faturası ödeyen) serbest tüketiciler için indirimli elektrik ve avantajlı tarifelerinden (konut, işyeri ve sanayi) Limak Uludağ Elektrik “Yuvam Güvende” kampanyasından yararlanabileceklerini de dile getirilen Aytac; ayrıca müşterilerin, YİM’den gerçekleştirilebilecek tüm işlemleri Limak Uludağ Elektrik resmi web sitesi www.limakuludag.com, sayfası üzerindeki online işlem merkezi üzerinden yapabileceklerini sözlerine ekledi.


Bu haber toplam 1807 defa okundu


YAZARLAR