Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Gediz Elektrik Manisa'daki 4. Müşteri İlişkiler Merkezini Açtı
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Gediz Elektrik Manisa'daki 4. Müşteri İlişkiler Merkezini Açtı

Gediz Elektrik Manisa'daki 4. Müşteri İlişkiler Merkezini Açtı
Gediz Elektrik, Manisa'nın merkezindeki 4. Müşteri İlişkileri Merkezini (“MİM”) açtı.
11.11.2017 / 11:17

Enerjimagazin-Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş, Manisa’nın Yunusemre merkez ilçesine bağlı Muradiye Mahallesi’nde artan müşteri yoğunluğuna yönelik daha iyi hizmet verebilmek adına Manisa merkezindeki 4. Müşteri İlişkileri Merkezini (“MİM”) açtı.  


Bir Aydem kuruluşu olan Gediz Elektrik, Aydem ile birlikte görevli tedarik şirketleri olarak faaliyet gösterdikleri Aydın, Denizli, Muğla, İzmir ve Manisa illerinde MİM sayılarını, artırmaya devam ediyor. Manisa’nın yoğun caddelerinden biri olan İstasyon Caddesi üzerinde yer alan yeni Muradiye MİM, Manisalı müşterilerin daha konforlu ve ferah mekânda işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde yapmalarını sağlayacak.


Gediz’in başlattığı yeniden yapılanma süreci ile geçmişte sadece fatura tahsilatı yapılan noktalar, şimdi ise başta abonelik başvurusu olmak üzere, fatura takibi, ödeme, sorgulama gibi müşterilerinin her türlü ihtiyacına yanıt veren bir yapıya dönüştü. MİM’ler tek çatı altında müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan noktalar haline geldi. Kurumsal dönüşümle birlikte, müşteriler bu noktalardan indirimli elektrik başvurusu yaparken, ayrıca diğer kampanya başvuru işlemlerini de gerçekleştirilebiliyor.


Ayrıca müşteriler, MİM'lerden gerçekleştirilebilecekleri birçok işlemi Gediz’in web sitesi www.gediz.com ‘dan ulaşabilecekleri Online İşlemler uygulamasından da yapabiliyor.


Bu haber toplam 1670 defa okundu


YAZARLAR