Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - GÜNDER'den Güneş Enerjisi Çatı ve Cephe Sistemleri Eğitimi
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GÜNDER'den Güneş Enerjisi Çatı ve Cephe Sistemleri Eğitimi

GÜNDER'den Güneş Enerjisi Çatı ve Cephe Sistemleri Eğitimi
GÜNDER Ankara’da Güneş Enerjisi Çatı ve Cephe Sistemleri Eğitimi Düzenleyecek
01.03.2018 / 20:02

Enerjimagazin- Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu – Türkiye Bölümü (GÜNDER), 22-24 Mart 2018 tarihleri arasında Ankara’da Güneş Enerjisi Çatı ve Cephe Sistemleri Eğitim programı gerçekleştirecek.


Ankara Kavaklıdere’de bulunan Holiday Inn’de gerçekleşecek eğitimin iki günlük teorik bölümünde güneş elektriği yatırımlarına yönelik yasal düzenlemelerden, ürün seçimi ve finansman olanaklarına kadar birçok konu uzmanları tarafından katılımcılara anlatılacak.


Eğitimin üçüncü günü olan 24 Mart 2018 tarihinde de teknik gezi düzenlenecek. Gezide yol boyunca Mevzuat, İmar-Proje onayları, Çatı, TKDK ve Orköy Projeleri gibi konularda interaktif bir şekilde katılımcıların soruları cevaplanacak.


40 Kişi ile sınırlı olan eğitime katılmak isteyenler Katılım Ücreti olarak 500 TL + KDV ücret ödemesi gerekecek. Kahvaltı, öğle yemeği ve kahve arası ikramları ücrete dahil olurken, konaklama organizasyonu ve masrafları katılımcılara ait olacak.


Eğitimde Fotovoltaik Enerji Sistemleri Kitabı ve Ders Sunumları ücretsiz dağıtılacak. Eğitime katılan katılımcılara GÜNDER eğitime katılım sertifikası verilecek.


Bu haber toplam 1200 defa okundu


YAZARLAR