Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - AKSA Jeneratör, Middle East Electricity 2018 Fuarı’na Katılacak
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AKSA Jeneratör, Middle East Electricity 2018 Fuarı’na Katılacak

AKSA Jeneratör, Middle East Electricity 2018 Fuarı’na Katılacak
AKSA, Middle East Electricity 2018 Fuarı’na (MEE) yenilikçi ürünleriyle üst üste 16’ıncı kez katılacak.
06.03.2018 / 08:59

Enerjimagazin-Dünyanın en büyük 5 jeneratör üreticisinden biri olan AKSA, Orta Doğu Bölgesi’nin önde gelen uluslararası ticaret etkinlikleri arasında bulunan Middle East Electricity 2018 Fuarı’na (MEE) yenilikçi ürünleriyle üst üste 16’ıncı kez katılacak.

Türkiye’nin lider jeneratör üreticisi Aksa, pek çok ülkeden sektör temsilcisini bir araya getirecek olan, alanında bölgenin en önemli buluşması Middle East Electricity 2018 Fuarı’na 16’ıncı kez katılacak.

www.enerjimagazin.com’un medya sponsoru olduğu, Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde 6 – 8 Mart tarihleri arasında yapılacak etkinlik  yenilenebilir enerji sektörü ve aydınlatma endüstrisi de dahil olmak üzere elektriğin üretimi, iletimi ve dağıtımını kapsayan küresel ölçekte yapılan en büyük fuar olma niteliği taşıyor.

Asya, Avrupa, Afrika ve Amerika’da bulunan 13 ofisi ile küresel sektörde hizmet veren Aksa Jeneratör, yenilikçi ürünlerini fuar katılımcılarıyla buluşturacak.


Bu haber toplam 928 defa okundu


YAZARLAR