Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - VEDAŞ ve VEPSAŞ'ta Kadınlar Günü Etkinliği
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

VEDAŞ ve VEPSAŞ'ta Kadınlar Günü Etkinliği

VEDAŞ ve VEPSAŞ'ta Kadınlar Günü Etkinliği
VEDAŞ ve VEPSAŞ, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında kadın çalışanları ve müşterileri için etkinlik düzenledi.
13.03.2018 / 17:39

Enerjimagazin-Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) ve Türkerler Vangölü Elektrik Perakende Satış A.Ş. (Türkerler VEPSAŞ), 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında kadın çalışanları ve müşterileri için etkinlik düzenledi.


Kadın personellere karanfil ve hediye takdim edilen etkinlikte söz alan VEDAŞŞirket Müdürü Emrullah OKUDUCU; Tüm il ve ilçelerimizde büyük bir özveriyle görev yapan kadın çalışanlarımız için bir etkinlik düzenledik. Şirketimiz, iş yaşamında her türlü ayrımcılığa karşı olduğu gibi cinsiyet eşitliği konusunda da oldukça hassas bir tutum sergilemektedir. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığımız tarafından düzenlenen Türkiyeye Enerji Veren Kadınlar Ödül Töreninde Şirket çalışanlarımızın da aday gösterilmesini bu hassasiyetimizin bir yansıması olarak görüyorum. Elektrik dağıtımı gibi erkek egemen bir sektörde kadın çalışan istihdamına ve gelişimine önem veren VEDAŞ ailesi adına ülkemizdeki tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlarım. dedi. 


VEPSAŞ Veznelerde Karanfil Dağıttı


Türkerler Vangölü Elektrik Perakende Satış A.Ş. (Türkerler VEPSAŞ) ise 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle veznelere fatura ödemeye gelen kadınlara karanfil verirken kadın çalışanlarına da hediyeler takdim etti.


Türkerler VEPSAŞ Şirket Müdürü Murat TAŞ, Kadınlara yönelik cinsiyet ayrımcılığının ve şiddetin son bulduğu, hayatın her alanında kadının daha güçlü olduğu bir Türkiye için hepimizin üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmesi gerekiyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde farkındalık oluşturmak adına Türkerler VEPSAŞ ailesi olarak veznelerimize gelen kadınlarımıza karanfil hediye ettik. Bu vesileyle ülkemizdeki tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım. dedi. Bu haber toplam 1918 defa okundu


YAZARLAR