Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - ÇEDAŞ, Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ÇEDAŞ, Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı

ÇEDAŞ, Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı
ÇEDAŞ, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla çalışanlarına karanfil hediye ederek, TEMA Vakfı’na fidan bağışında bulundu.
13.03.2018 / 17:39

Enerjimagazin-ÇEDAŞ, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla çalışanlarına karanfil hediye ederek kadın personelleri adına TEMA Vakfı’na fidan bağışında bulundu.


Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ) 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde enerjisi ile şirkete değer katan çalışanlarını unutmadı. Dünya Kadınlar günü dolayısıyla şirkette çalışan kadın personellere mesai öncesi karanfil hediye edilerek kadın personellerin 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlandı. Ayrıca ÇEDAŞ tarafından şirkette çalışan kadın personel adına Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma (TEMA) Vakfı’na fidan bağışında bulunuldu.


8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir açıklama yapan ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, “Kadınlarımız; mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel yapı taşıdır. Yetiştirdikleri nesiller ile geleceğimizin şekillendirilmesinde önemli rol oynayan kadınlarımız tarih boyunca toplumumuzun yaşam kalitesinin ve refahının artmasına da katkıda bulunmuştur. ÇEDAŞ olarak, aile ve iş hayatlarındaki özverileri ile ülkemizin gelişmesine ve kalkınmasına büyük katkı sunan çalışanlarımız başta olmak üzere kadınlarımızın her zaman destekçisi olmaya devam edeceğiz. Enerjisini üreten ve gelişen Türkiye için harcayan çalışanlarımızın ve tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum” dedi.


Bu haber toplam 1287 defa okundu


YAZARLAR