Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Bülent ŞEN İTO Enerji Komitesi Meclis Üyesi Seçildi
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Bülent ŞEN İTO Enerji Komitesi Meclis Üyesi Seçildi

Bülent ŞEN İTO Enerji Komitesi Meclis Üyesi Seçildi
Bülent Şen, İstanbul Ticaret Odası’nın (İTO) 63. Enerji Komitesi Meclis Üyesi olarak seçildi.
13.04.2018 / 00:03


 Enerjimagazin-Enerji sektörünün yakından tanıdığı, Mimar ve Mühendisler Grubu (MMG) Genel Başkan Yardımcısı Bülent Şen, İstanbul Ticaret Odası’nın (İTO) 63. Enerji Komitesi Meclis Üyesi olarak seçildi.


İstanbul Ticaret Odası’nın (İTO) 400 bine yaklaşan üyelerini temsil eden Meslek Komiteleri ve Meclis Üyeliği seçimleri, Yeşilköy’deki İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) yapıldı. Meslek Komiteleri ve Meclis Üyeliği seçimlerinin ardından İTO’nun yeni Yönetim Kurulu Başkanı 14 Nisan’da belli olacak.


İstanbul iş dünyasının yoğun ilgi gösterdiği seçimlerde İTO’nun 81 meslek komitesinin 261’i Meclis Üyesi olmak üzere 603 üyesi seçildi. Toplam 154 sandıkta oy kullanma işleminin yapıldığı seçimler saat 17.00’de sona erdi.
İTO 63. Komitesi Meclisi’nde Bülent Şen’in yanı sıra şu isimler de yer aldı:İGDAŞ Genel Müdürü Ali İhsan Sılkım, Hüseyin Karataş, Aygün Karakaş, Ömer Yıldırım, Sefa Üstün ve Ömer Faruk Özgül”Sonuçların kesinleşmesiyle birlikte, bir sonraki aşama için seçim sandıkları bu kez 14 Nisan Cumartesi günü 13.00-17.00 saatleri arasında kurulacak.Mazbatalarını alan Oda Meclis Üyeleri, İTO’nun gelecek 4 yılına yön verecek Yönetim Kurulu Başkanı, Üyeleri, Disiplin Kurulu Üyeleri ve TOBB delegelerini seçecek. Ardından yapılacak bir seçimle de İTO Meclis Başkanı ve Meclis Başkanlık Divanı belirlenecek. 


Bu haber toplam 7375 defa okundu


YAZARLAR