Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - VEDAŞ Şampiyonları Ağırladı
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

VEDAŞ Şampiyonları Ağırladı

VEDAŞ Şampiyonları Ağırladı
TFF Kadınlar Birinci Ligi’ne çıkma başarısı gösteren Hakkari Gücü Kadın Futbol Takımı VEDAŞ'a teşekkür ziyaretinde bulundu.
28.04.2018 / 09:34

Enerjimagazin-Türkiye Futbol Federasyonu Kadınlar Birinci Ligi’ne çıkma başarısı gösteren Hakkari Gücü Kadın Futbol Takımı Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş.’ye (VEDAŞ) teşekkür ziyaretinde bulundu.


VEDAŞŞirket Müdürlüğü makamında gerçekleşen ziyaret sırasında kadın futbolculara hitaben konuşma yapan VEDAŞŞirket Müdürü Emrullah OKUDUCU şu ifadelerde bulundu: VEDAŞ ailesi olarak Dağ Kentin Futbol Meleklerinin bu büyük başarısı bizleri hem mutlu etti hem de gururlandırdı. Daha önce hırsınız, azminiz ve yüksek enerjiniz kupayı getirecek demiştik ve siz çok çalışarak bunu başardınız. Hepinizi tek tek yürekten kutluyorum. Şimdi önümüzde daha zorlu rakipler var biz yine inanıyoruz ki Birinci Lig’de de şampiyon olacaksınız ve ülkemizi Avrupa Şampiyonalarında temsil edeceksiniz. Sizlerden ilham alan kızlarımıza da çok güzel örnek oldunuz. Artık çalışan ve tüm enerjisini spora adayan kızlarımızın aşamayacağı hiçbir engel olmadığını kanıtladınız. Bu anlamda da sizleri bir kez daha kutluyorum. VEDAŞ olarak amatör sporların desteklenmesini kendimize şiar edindik, bundan sonraki süreçte de maddi ve manevi Dağ Kentin Futbol Meleklerinin yanında olmaya devam edeceğiz.”


Cemile TİMUR: Bölgemizdeki tüm kadınlara ve kız çocuklarına kupayı armağan ediyoruz”


Başarının ardında büyük fedakarlıklar olduğunu ifade eden Hakkari Gücü Kadın Futbol Takımı Antrenörü Cemile TİMUR, Daha önceki ziyaretimizde VEDAŞ ailesine bir sözümüz vardı ve şükür o sözü tutarak kupayı getirdik. Yıllarca şanssız bir şekilde kapısından döndüğümüz birinci lige nihayetinde bu sene çıktık. Bölgemizdeki kız çocuklarına da karşı sorumlu olduğumuzu biliyorduk çünkü birçok ailenin bizim başarımıza göre çocuklarını spora yönlendireceğini düşünüyorduk. Biz de yoğun antrenmanlarımız sırasında yorgun düştüğümüz de o kız çocuklarını düşündük ve onlar için daha çok çalıştık. Bu kupayı sadece kendimiz için değil bölgemizdeki tüm kadınlar için tüm kız çocukları için aldığımızın bilinmesini isteriz. Bu zorlu süreçte bizlerden desteğini esirgemeyen VEDAŞ ailesine, Hakkari Valimize, Hakkari İl Emniyet Müdürümüze ve Hakkari İl Jandarma Komutanımıza da sonsuz teşekkürlerimi sunarım. dedi.


Bu haber toplam 3036 defa okundu


YAZARLAR