Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Çoruh EDAŞ'tan Örnek 23 Nisan Etkinliği
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Çoruh EDAŞ'tan Örnek 23 Nisan Etkinliği

Çoruh EDAŞ'tan Örnek 23 Nisan Etkinliği
Çoruh EDAŞ Giresun İl Müdürlüğü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Hastanede tedavi gören çocuklar için etkinlik düzenledi.
23.04.2018 / 08:41

Enerjimagazin-Çoruh EDAŞ Giresun İl Müdürlüğü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Giresun Espiye Devlet Hastanesinde tedavi gören çocuklar için Hastane Yönetimi ile birlikte bir organizasyon düzenledi.


Dünyada sahip olduğumuz en değerli varlık olan çocuklarımızdan yaşıtları dışarıda koşup, oynayıp, 23 Nisan Çocuk Bayramı heyecanını yaşarken; hastanede tedavi olan çocukların da bu mutlu bayram gününde gülüp eğlenebilmesi için düzenlenen etkinlikte, hastanenin Çocuk Servisi süslendi, pasta kesildi ve çocuklara çeşitli hediyeler takdim edildi.


Çoruh EDAŞ’tan yapılan açıklamada; “Sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında, içinde bulundukları sıkıntılı süreçten bir süre de olsa uzaklaştırmak, daha mutlu bir zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla geleceğimizin teminatı çocuklarımız için bir organizasyon düzenlemek bizleri fazlasıyla memnun etmiştir. Başta Hastane Başhekimi, Müdürü ve Hemşireler ve ailelerimiz olmak üzere herkese teşekkür eder, tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlarız” denildi.


Bu haber toplam 2507 defa okundu


YAZARLAR