Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Fırat EDAŞ'tan Miniklere Bayram Hediyesi
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Fırat EDAŞ'tan Miniklere Bayram Hediyesi

Fırat EDAŞ'tan Miniklere Bayram Hediyesi
Fırat EDAŞ, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda sevgi evlerinde kalan çocuklarla sinema etkinliğinde bir araya geldi.
23.04.2018 / 15:17

Enerjimagazin-Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda sevgi evlerinde kalan çocuklarla sinema etkinliğinde bir araya gelerek, bayram coşkusunu birlikte yaşadı.


Fırat EDAŞ’tan konuya ilişkin yapılan açıklamada; “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ ün “Vatanı korumak çocukları korumakla başlar” ve “Çocuklar her koşulda yetişkinlerden daha özel olarak ele alınmalıdır” diyerek, ülkemizin geleceği ve umudu olan çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını, sevgi evlerimizde kalan çocuklarla birlikte kutladık.


Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza, tebessümle hatırlayacakları bir gün yaşatabilmek için harekete geçerek, Bingöl ilimizdeki Sevgi Evlerinin minikleri ile sinema etkinliğinde bir araya geldik.


Davetimizi kırmayarak bayram coşkusunu bizlere de yaşatan miniklerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederken, Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlarız” denildi.


Bu haber toplam 2396 defa okundu


YAZARLAR