Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - VEDAŞ'tan Örnek Proje
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

VEDAŞ'tan Örnek Proje

VEDAŞ'tan Örnek Proje
VEDAŞ, Gedikpınar Köyü ve Kekliktepe Mezrası İlköğretim okullarında eğitim gören öğrencilere giyecek, kırtasiye malzemesi ve oyuncak hediye etti.
20.05.2018 / 19:06

Enerjimagazin-Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) Bitlis ili Güroymak İlçesi Gedikpınar Köyü ve Kekliktepe Mezrası İlköğretim okullarında eğitim gören öğrencilere giyecek, kırtasiye malzemesi ve oyuncak hediye etti.


Okul ziyaretleri sırasında açıklama yapan VEDAŞ Bitlis İl Müdürü Tahsin UZUNSELVİ şu ifadelerde bulundu: “Aydınlık geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza VEDAŞ ailesi olarak ayrı bir önem veriyor, çocuklarımızı çok önemsiyoruz. Hizmet bölgemizde bulunan illerde sosyal sorumluluk projelerinde öncü olmayı ve referans alınacak projeler üretmeyi ilke edinen Şirketimiz, hizmet bölgesinin genelinde olduğu gibi Bitlis ilimizde de birçok gönüllü sosyal sorumluluk çalışmaları gerçekleştirmiştir. Bugün de Gedikpınar Köyü ve Kekliktepe Mezramızdaki öğrencilerimizi ziyaret ederek eğitimlerine katkı sağlamak ve öğrencilerimizin yüzünde tebessüm olabilmek adına bazı hediyeler verdik. Her biri pırıl pırıl başarılı öğrencilerimizi yetiştiren değerli öğretmenlerimize, ziyaretimiz sırasında bizlere eşlik eden Güroymak İlçesi Milli Eğitim Müdürümüze ve beraberindeki heyete ayrıca köy heyetine teşekkürlerimi sunarım.”


Güroymak İlçesi Milli Eğitim Müdürü Nazım BUDAK, kentin dinamiklerinin köylere ve mezralara gelerek okul ziyareti yapmasının toplumsal dayanışma açısından önemli olduğunu vurgulayarak “Gösterdikleri örnek davranıştan ve hassasiyetlerinden ötürü VEDAŞ ailesine teşekkür ederim.” dedi.


Bu haber toplam 2699 defa okundu


YAZARLAR