Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - INTEC Enerji Şanlıurfa’da 9.4 MW'lık GES Kuracak
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

INTEC Enerji Şanlıurfa’da 9.4 MW'lık GES Kuracak

INTEC Enerji Şanlıurfa’da 9.4 MW'lık GES Kuracak
INTEC Enerji Çözümleri 9.4 MW enerji kapasitesi Hilvan projesine Şanlıurfa’da başladı.
22.06.2018 / 20:49

Enerjimagazin-Yatırımla yılda ortalama 6.000 ton CO2 emisyonu engellenirken, yıllık 16.917.880 kWh enerji üretimi sağlanması hedefleniyor. Projeye ilişkin 29376 mudül ve 136 evirici ile tamamlandığında bölgenin en büyük projelerinden biri olarak hizmete girerek, enerji sağlayacaktır.


 Doğada oluşan zararı en aza indirerek dünyanın dengesini korumaya ve aynı zamanda yatırımcılara yüksek fayda sağlamaya olanak tanıyan INTEC Enerji, sistem çözümleri üreterek, ilk seferinde, doğru şekilde, en kaliteli işi yaparak ‘en iyi’ olma gayesiyle çalışmalarını sürdürüyor.


Almanya merkezli INTEC Enerji Çözümleri, portföyünde; ülkemizin farklı bölgelerinde yapmış olduğu GES projeleri (Denizli – Çeltikçi 14 MW, Denizli – Kocadere 3 MW, Sivas 11 MW tamamlanan projeler) ve devam eden projelerine her geçen gün bir yenisini ekleyerek sektörde emin adımlarla yoluna devam ediyor. Uluslararası düzeyde de başarılı projelere imza atan INTEC Enerji Çözümleri, yatırımcı ve kamu kurumlarına danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.


Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan, Avrupa’nın, Güneş enerjisi sektöre yönelik olarak, en önemli etkinliklerinden biri olan Intersolar Europe’da, Intec Enerji Çözümleri, güneş enerjisi alanındaki hizmetleriyle, Münih’te 20 – 22 Haziran tarihlerinde düzenlenecek fuarda ziyaretçilerle buluşacak.


Bu haber toplam 1370 defa okundu


YAZARLAR