Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - CİĞERLİ Ailesinin Mutlu Günü
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

CİĞERLİ Ailesinin Mutlu Günü

CİĞERLİ Ailesinin Mutlu Günü
Enformasyon Medya Grubu’nun Genel Koordinatörü Mert CİĞERLİ, Nurnihan GÜVEN’le evlendi.
03.07.2018 / 12:45

Enerjimagazin-Enformasyon Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Remzi CİĞERLİ’nin oğlu Mert CİĞERLİ ile Nurnihan GÜVEN görkemli bir düğün töreni ile evlendi. Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’de gerçekleştirilen düğün töreni ile hayatlarını birleştiren genç çifti sevenleri ve yakınları da yalnız bırakmadı.


Bünyesinde enerji sektörünün en güncel haber portalı www.enerjimagazin.com’u da barındıran Enformasyon Medya Grubu’nun Genel Koordinatörü Mert CİĞERLİ, uzun süredir birlikte olduğu Uluslararası Finans, Dış Ticaret ve Pazar Araştırmaları Uzmanı Nurnihan GÜVEN’le hayatını birleştirdi.Çiftin nikahı Maltepe Belediyesi Küçükyalı Evlendirme Dairesi’nde kıyıldı. Hastalıkta ve sağlıkta bir ömür boyu mutlu birlikteliğe güçlü bir şekile 'Evet' diyen Mert ve Nurnihan’ın heyecanla karışık mutlulukları gözlerinden okundu. Çift için burada kıyılan nikahın ardından İstanbul Kadıköy’de bulunan Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’de düğün töreni düzenlendi.


Başta Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat ALBAYRAK ve Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş (TEDAŞ) Genel Müdürü Halil İbrahim LEVENTOĞLU olmak üzere çok sayıda çiçek gönderilen görkemli düğün törenine; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN'ın bacanağı Nuri VARDARBAŞI ile eşi LEYLA VARDARBAŞI, TEDAŞ Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Atilla KAYA, bazı medya ve enerji sektörünün yöneticileri, siyasiler ile iş dünyasından çok sayıda davetli katılırken, düğüne katılamayan çok sayıda davetli de kutlama mesajı gönderdi.


CİĞERLİ çiftine kutlama mesajı ve çiçek gönderenler arasında “JESDER Başkanı Ufuk ŞENTÜRK, Fırat EDAŞ Genel Müdürü Önder BAĞIR, ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait AKBOĞA, VEDAŞ Genel Koordinatörü Osman AKYOL, Enerji Ekonomisi Derneği Başkanı Prof. Dr. Gürkan Kumbaroğlu ve Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman AYTAÇ’ın yanısıra, INTEC Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Işıl DEMİRHAN, EkoRE İş Geliştirme Müdürü Selen İNAL, PİAR Ajans Başkanı Berke ORAN, UEDAŞ Kurumsal İlişkiler Müdürü Yusuf Ziya YÜCE, VEDAŞ Kurumsal İlişkiler Müdürü Ercan KISACIK, ARAS EDAŞ Kurumsal İlişkiler Sorumlusu Ömür Taylan DENİZ, SEDAŞ Kurumsal İlişkiler Müdürü Ayhan ERKOVAN, KCETAŞ Kurumsal İlişkiler Müdürü Fatih TEMELTAŞ, ÇEDAŞ Kurumsal İletişim Uzmanı Erkan ÖZKAN, AYDEM Kurumsal İletişim Sorumlusu Baran ÖLEKLİ, ADM EDAŞ Kurumsal İlişkiler Sorumlusu Uğur DAYIOĞLU ile UEDAŞ Kurumsal İlişkiler Sorumlusu Melek POYRAZ” yer aldılar.


CİĞERLİ ailesi davetlilerle yakından ilgilenirken, eğlencenin doruğuna çıkan çift ve sevenleri gönüllerince eğlendiler. 


www.enerjimagazin.com ailesi olarak Mert ve Nurnihan CİĞERLİ çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileriz.


Bu haber toplam 6813 defa okundu


YAZARLAR