Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - Enerji Bir-Sen'den Orhan Kaldırım'a Hayrılı Olsun Ziyareti
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Enerji Bir-Sen'den Orhan Kaldırım'a Hayrılı Olsun Ziyareti

Enerji Bir-Sen'den Orhan Kaldırım'a Hayrılı Olsun Ziyareti
Enerji Bir-Sen heyeti, TEİAŞ Genel Müdürü Orhan Kaldırım’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
10.07.2018 / 12:42

Enerjimagazin-Enerji Bir-Sen heyeti, geçtiğimiz günlerde Türkiye Elektrik İletim A.Ş (TEİAŞ) Genel Müdürlüğü’ne atanan Orhan Kaldırım’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Genel Başkan Vekili Mehmet Doğan, Genel Başkan Yardımcıları Cemil Şentürk, Gürkan Kaya, Mehmet Reşit Gürbüz ve Abdullah Üstüner ile birlikte TEİAŞ Genel Müdürlüğü’ne atanan Orhan Kaldırım’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Ziyarette konuşan Genel Başkanı Tonbul, Genel Müdür Kaldırım’a yeni görevinde başarı temennisinde bulundu. “Yeni görevinizin, sendikamıza ve kuruma hayırlı olmasını temenni ediyorum.” Diyen Tonbul, “Yıllardır kamu görevlilerinin mali ve sosyal haklarını büyütmek için verdiğimiz mücadelede önemli mesafe kat ettik. Bu zorlu yolun daha rahat aşılması, kamu görevlilerinin geleceğe daha umutlu bakması için kurum-sendika iş birliğinin önemli olduğuna inanıyoruz. Enerji Bir-Sen olarak, kurum çalışanlarının daha iyi şartlarda istihdam edilmesi için her türlü ortak akıl ve iş birliğine hazırız” dedi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Müdür Kaldırım, Enerji Bir-Sen’in faaliyetleri uzun yıllardan buyana izlediğini, kamu görevlilerinin mali ve sosyal haklarının genişletilmesi yolunda verdiği mücadeleyi takdir ettiğini söyledi. Kaldırım, kurum personelinin motivasyonunu artıracak, iş verimliliğine katkı sunacak her türlü projeye destek vereceğini de ifade etti.


Bu haber toplam 2003 defa okundu


YAZARLAR