Enerji Haberleri | Enerji Piyasası | Enerji Sektörü | Enerji Gündemi | Enerji Çalışanları | Elektrik Piyasası - GÜNDER'den Güneş Enerjisi Çatı ve Cephe Sistemleri Eğitimi
Rusya'nın Doğalgaz Başkenti
Türkiye Geneli Elektrik Kesintileri
Elektrik Faturanızın Doğruluğunu Kontrol Edin

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

GÜNDER'den Güneş Enerjisi Çatı ve Cephe Sistemleri Eğitimi

GÜNDER'den Güneş Enerjisi Çatı ve Cephe Sistemleri Eğitimi
GÜNDER, İstanbul’da üç günlük bir Güneş Enerjisi Çatı ve Cephe Sistemleri Eğitim programı gerçekleştirecek.
23.09.2018 / 13:42

Enerjimagazin-Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu–Türkiye Bölümü (GÜNDER) 27-28-29 Eylül 2018 tarihleri arasında İstanbul’da üç günlük bir Güneş Enerjisi Çatı ve Cephe Sistemleri Eğitim programı gerçekleştirecek.


Eğitimin Taksim’deki Nippon Hotel’de gerçekleşecek iki günlük teorik bölümünde güneş elektriği yatırımlarına yönelik yasal düzenlemelerden, ürün seçimi ve finansman olanaklarına kadar birçok konu uzmanları tarafından katılımcılara anlatılacak.


Eğitimin üçüncü günü olan 29 Eylül 2018 tarihinde de teknik gezi düzenlenecek. Gezide yol boyunca Mevzuat, İmar-Proje onayları, Çatı, TKDK ve Orköy Projeleri gibi konularda interaktif bir şekilde katılımcıların soruları cevaplanacak.


Kontenjanı 40 kişi ile sınırlı olan eğitime katılmak isteyen katılımcıların 1000 TL ödemeleri gerekecek. Eğitime katılacak GÜNDER üyeleri ile kamu kurumlarına ve 3 kişi ve daha üzeri grup katılımlarında % 20 indirim uygulanacak.


Ayrıntılı bilgi ve başvuru için:


Onur Bursalı


E-Posta: onur@gunder.org.tr


Telefon: 0312 418 18 87


Bu haber toplam 1231 defa okundu


YAZARLAR